Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2007, 17:52

autor: Jiker

Wii Music oficjalnie

Gra Wii Music nie jest już dla nas jedną wielką niewiadomą. Wszystko to za sprawą ujawnienia oficjalnych informacji, w których ujęto najważniejsze cechy systemu rozgrywki. Przedstawił je w trakcie specjalnej konferencji prasowej Satoru Iwata, prezes Nintendo.

Gra Wii Music nie jest już dla nas jedną wielką niewiadomą. Wszystko to za sprawą ujawnienia oficjalnych informacji, w których ujęto najważniejsze cechy systemu rozgrywki. Przedstawił je w trakcie specjalnej konferencji prasowej prezes Nintendo Satoru Iwata.

Wii Music oficjalnie - ilustracja #1

W Wii Music wcielimy się w dyrygenta i staniemy przed zadaniem pokierowania sześcioosobowego zespołu muzycznego. Dzięki odpowiednim ruchom wykonywanym za pomocą kontrolerów dołączanych do Wii będziemy w stanie wydobywać właściwe dźwięki, a co za tym idzie – odgrywać melodie pochodzące m.in. z najsłynniejszych produkcji Nintendo.

W trybie single player gracz będzie mógł objąć kontrolę nie tylko nad jednym z muzyków (mogącym korzystać z czterdziestu zróżnicowanych instrumentów), ale także nad całym zespołem. Opcja wieloosobowa umożliwi jednoczesną zabawę maksymalnie czterem miłośnikom muzyki.

Światowa premiera Wii Music zaplanowana została na pierwszą połowę przyszłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wii Music

Wii Music