Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2014, 14:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (Torment: Tides of Numenera, BioShock: Infinite) 30/10/14

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery kompletnej edycji BioShock: Infinite, zbiórce pieniędzy na produkcję gry Torment: Tides of Numenera, a także o wynikach finansowych firmy Capcom. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Red Solstice

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The Red Solstice. Dzieło studia Ironward można aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 8,99 euro (ok. 38 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Xbox Entertainment Studios

Serwis Variety donosi o zamknięciu oddziału Xbox Entertainment Studios w firmie Microsoft. Zespół miał odpowiadać za tworzenie programów i audycji możliwych do obejrzenia na konsoli Xbox One. W obliczu dzisiejszej informacji dalsze plany amerykańskiego koncernu w tej kwestii nie są do końca jasne.

Torment: Tides of Numenera

Z informacji przedstawionych na oficjalnej stronie internetowej gry Torment: Tides of Numenera wynika, że projekt posiada obecnie budżet przekraczający sumę 4,75 milionów dolarów. Dzięki temu twórcy będą mogli przywrócić do swojej produkcji lokację Gullet, będącą częścią terenu o nazwie Bloom. Jego ogólna powierzchnia powiększy się w ten sposób o 10%. Gracze cały czas mogą brać udział w akcji crowdfundingowej, wpłacając pieniądze na oficjalnej stronie.

Capcom

Firma Capcom ujawniła swoje wyniki finansowe za pierwszą połowę bieżącego roku fiskalnego (1 kwietnia – 30 września 2014 roku). Japoński wydawca zanotował 25,9 miliardów jenów (ok. 239,6 milionów dolarów) przychodu, co jest wynikiem o 51,3% gorszym niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. To pozwoliło zainkasować firmie zysk na poziomie 2,9 miliardów jenów (ok. 26,8 milionów dolarów), co stanowi spadek o 39,9%.

BioShock: Infinite

Firma Take-Two Interactive ogłosiła, że 4 listopada bieżącego roku na rynku zadebiutuje BioShock Infinite: Complete Edition. W tej edycji ubiegłorocznego hitu studia Irrational Games znajdziemy nie tylko podstawową wersję gry BioShock: Infinite, ale też trzy dodatki DLC: Clash In the Clouds oraz dwa epizody Burial at Sea. Produkt ukaże się w wersji pudełkowej na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, omijając tym samym pecety.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Star Traders 2 RPG
 2. Izle
 3. Duke Grabowski, Mighty Swashbuckler!
 4. Basketball Pro Management 2012
 5. Lords of the Fallen
 6. Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach
 7. Death Skid Marks
 8. Grand Theft Auto V
 9. Kholat
 10. Randal’s Monday

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Farming Simulator 15 – zwiastun na premierę
 2. Lords of the Fallen – Nvidia PhysX
 3. Lords of the Fallen – zwiastun na premierę
 4. Kholat – The Path – zwiastun rozgrywki
 5. Dreamfall: Chapters – The Story So Far (PL)
 6. Call of Duty: Advanced Warfare – zwiastun przepustki sezonowej