Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2013, 12:55

autor: Sarge

Wieści ze świata (The Dead Linger, Frictional Games, Electronic Arts) 30/9/13

Dziś piszemy m.in. o wersji alfa gry The Dead Linger w serwisie Steam, nowym projekcie studia Frictional Games, a także zamknięciu zespołu deweloperskiego firmy Electronic Arts z siedzibą w Północnej Karolinie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Titan Quest

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Titan Quest. Dzieło studia Iron Lore Entertainment możecie aktualnie nabyć 80% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 1,39 euro (ok. 6 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

The Dead Linger

W ramach programu „Gry z wczesnym dostępem” w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam pojawiła się gra The Dead Linger. Produkcja zespołu Sandswept Studios jest kolejnym przedstawicielem FPS-ów, w których naszym głównym zadaniem jest przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Gra jest obecnie dostępna w wersji alfa za 18,99 euro (ok. 80 zł). Jest to najlepszy moment na zakup, bo ceny bety i końcowego produktu będą coraz wyższe.

The Dead Linger w wersji alfa nie zachwyca poziomem oprawy graficznej - Wieści ze świata (The Dead Linger, Frictional Games, Electronic Arts) 30/9/13 - wiadomość - 2013-09-30
The Dead Linger w wersji alfa nie zachwyca poziomem oprawy graficznej

Frictional Games

Studio Frictional Games (Amnesia, Mroczny Obłęd, Penumbra: Przebudzenie) otworzyło stronę internetową zapowiadającą kolejną grę tego dewelopera. W tej chwili nie można na niej znaleźć nic konkretnego poza rosnącym wskaźnikiem procentowym. W momencie pisania wiadomości stoi on na poziomie 97%, a więc jeszcze dzisiaj powinniśmy doczekać się zapowiedzi nieznanego projektu.

Electronic Arts

Serwis The Escapist, powołując się na anonimowe źródła, informuje, że firma Electronic Arts zamknęła swoje wewnętrzne studio z siedzibą w Północnej Karolinie. Deweloper zajmował się przede wszystkim tworzeniem gier na platformy mobilne. Doniesienia zdaje się potwierdzać nieaktywna strona amerykańskiego zespołu, ale firma Electronic Arts do tej pory niczego nie ogłosiła.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Chivalry: Deadliest Warrior
  2. Mount & Blade II: Bannerlord

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Deadfall Adventures – trailer #2
  2. Forza Motorsport 5 – gameplay
  3. WildStar – dziennik dewelopera #4 – umiejętności (PL)
  4. Nosgoth – trailer
  5. Assassin’s Creed IV: Black Flag – Osławieni Piraci (PL)
  6. Train Simulator 2014 – Jesteśmy fanami kolei (PL)
  7. X Rebirth – dziennik dewelopera #3 – handel i górnictwo (PL)
  8. NBA 2K14 – dziennik dewelopera #2 – system sterowania Pro Stick (PL)