Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2015, 14:19

autor: Draug

Wieści ze świata (StarCraft II: Legacy of the Void, Black Desert) 16/12/2015

Dziś piszemy m.in. o patchu 3.1.0 do StarCraft II: Legacy of the Void z nową zawartością do trybu współpracy oraz starcie zamkniętych beta-testów gry Black Desert Online. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

StarCraft II: Legacy of the Void – rozbudowa co-opa z łatką 3.1.0

Blizzard Entertainment wypuścił aktualizację 3.1.0 do RTS-a StarCraft II: Legacy of the Void, która nie tylko wprowadza szereg poprawek w różnych aspektach gry, ale także dodaje do niej nową zawartość. Ta ostatnia dotyczy misji w trybie współpracy (Co-op Missions), które zostały wzbogacone o niedostępnego wcześniej dowódcę – specjalizującego się w atakach orbitalnych i wojskach mechanicznych protosa Karaksa – oraz mapę „Bariery na Ulnarze”. Z kolei poprawki dotyczą głównie czatu i edytora – z pełną ich listą zapoznacie się tutaj.

Wieści ze świata (StarCraft II: Legacy of the Void, Black Desert) 16/12/2015 - ilustracja #1

Black Desert Online – start zamkniętych beta-testów

Tak jak zapowiadano, dziś w naszym regionie startują zamknięte beta-testy ambitnego koreańskiego MMORPG Black Desert Online. Zabawa potrwa do 22 grudnia, a w jej trakcie dostępnych będzie sześć klas postaci, niemały wycinek świata do zwiedzenia (wliczając w to zwłaszcza region Calpheon wraz z jego stolicą) oraz zdecydowana większość mechanizmów rozgrywki, które mają znaleźć się w pełnej wersji. Oprócz tego deweloper planuje urozmaicać testy okazjonalnymi wydarzeniami. Przypomnijmy, że do rozgrywki zostali zaproszeni wszyscy nabywcy pakietów założycielskich oraz wybrani spośród graczy, którzy na początku grudnia wyrazili chęć uczestnictwa w becie przez formularz zgłoszeniowy. Jeśli zaliczacie się do drugiej z wymienionych grup, o tym, czy jesteście w gronie wybrańców, przekonacie się poprzez swój profil na stronie internetowej Black Desert Online.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: