Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2015, 14:01

autor: Góral

Diablo III - czwarty sezon rankingowy zakończy się 30 grudnia

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że czwarty sezon rankingowy w grze Diablo III zakończy się 30 grudnia o godzinie 17:00 czasu polskiego. Natomiast sezon piąty rozpocznie się w piątek 15 stycznia również o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Studio Blizzard Entertainment ujawniło datę zakończenia rozpoczętego w sierpniu bieżącego roku czwartego sezonu rankingowego w grze Diablo III. Europejczycy zakończą zabawę w środę 30 grudnia o godzinie 17:00 czasu polskiego. Sezon piąty wystartuje kilkanaście dni później, a dokładniej pisząc w piątek 15 stycznia również o godzinie 17:00 czasu polskiego. Jeżeli braliście udział we wcześniejszych rozgrywkach, to wiecie czego się spodziewać. Osobom, dla których jest to pierwszy sezon warto przypomnieć, co dzieje się z nagrodami zdobytymi podczas zabawy. Przede wszystkim postacie sezonowe przemienią się w bohaterów niesezonowych. Złoto pozyskane w trakcie czwartego sezonu nie zniknie, tak samo jak i doświadczenie, krwawe odłamki czy też przedmioty. Należy pamiętać jeszcze o nagrodach dla osób, które osiągną 70. poziom. Mogą oni liczyć na transmogryfikacje wyposażenia na głowę i ramiona.

Diablo III wkrótce doczeka się rozpoczęcia piątego sezonu oraz aktualizacji 2.4.0. - Diablo III - czwarty sezon rankingowy zakończy się 30 grudnia - wiadomość - 2015-12-16
Diablo III wkrótce doczeka się rozpoczęcia piątego sezonu oraz aktualizacji 2.4.0.

Przy okazji studio wprowadziło kolejne usprawnienia w nadchodzącej aktualizacji 2.4.0, która obecnie dostępna jest na Publicznym Serwerze Testowym (PST). W opublikowanym komunikacie wymieniono m.in. następujące elementy:

Podziemia Zestawów:

 • zadania Podziemi Zestawów są teraz widoczne w okienku, po wejściu do podziemi;
 • wszystkie osiągnięcia za Podziemia Zestawów mają teraz własne, wyjątkowe nazwy, tak samo jak potwory;
 • przeprojektowano pierwsze zadanie;
 • afiks potworów „Odbicie obrażeń” został usunięty w podziemiach Pomsty Natalii;
 • afiks „Zniewalacz” został usunięty z następujących Podziemi Zestawów: Zew Nieśmiertelnego Króla, Świętokradcza Esencja i Nawiedzenie Zunimassy;
 • poziom trudności kilku Podziemi Zestawów uległ zmianie.

Poprawki:

 • błąd uniemożliwiający uruchamianie klienta PST użytkownikom komputerów Mac;
 • błąd powodujący, że Kostka Kanaiego pochłaniała klejnoty, kiedy wzmacniano przedmiot schematem Rozpaczy Caldesanna;
 • błąd powodujący, że dynamiczny system walki dawał zbyt dużo doświadczenia za mnożniki;
 • błąd, który uniemożliwiał przyznanie kilku osiągnięć za Podziemia Zestawów;
 • błąd, który uniemożliwiał pojawianie się na mini-mapie portali wejściowych do Podziemi Zestawów.

Oczywiście lista jest o wiele dłuższa i znajdziecie ją tutaj. Niestety w dalszym ciągu nie wiemy, kiedy patch 2.4.0 stanie się ogólnodostępny.