Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2012, 12:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Space Colony HD) 29/10/12

Dziś piszemy m.in. o ograniczeniach w wersji free to play gry Star Wars: The Old Republic, zapowiedzi Space Colony HD, a także możliwości wydania Grand Theft Auto: Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas na PlayStation 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Roller Coaster Rampage

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Roller Coaster Rampage. Dzieło studia Pantera Entertainment możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 2,37 euro (ok. 10 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Star Wars: The Old Republic

Damion Schubert ze studia BioWare poinformował za pośrednictwem oficjalnego forum dyskusyjnego, że zmieniono pewne ograniczenia w nadchodzącej wersji free to play gry Star Wars: The Old Republic. Na podstawie opinii graczy zdecydowano się na udostępnienie drugiego paska szybkiego dostępu, oddanie możliwości wzięcia udziału w pięciu Warzones na tydzień oraz zmniejszenie do trzech dni okresu zablokowania maksymalnej ilości Monet Kartelu. Więcej szczegółów znajdziecie na wspomnianym forum, a po wcześniej ujawnione ograniczenia odsyłamy pod ten adres.

Star Wars: The Old Republic przed końcem roku przejdzie na model free to play - 2012-10-29
Star Wars: The Old Republic przed końcem roku przejdzie na model free to play

GTA: Vice City / GTA: San Andreas

Amerykańska organizacja ratingowa ESRB oceniła gry Grand Theft Auto: Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas w wersji na PlayStation 3. Może to oznaczać, że obie produkcje trafią niedługo na stacjonarną konsolę firmy Sony, niekoniecznie jednak w formie reedycji HD. Warto bowiem przypomnieć, że Grand Theft Auto III pojawiło się wcześniej w usłudze PlayStation Network, ale tylko w katalogu PS2 Classics. Tym samym gra została udostępniona w niezmienionej formie w stosunku do edycji na PlayStation 2. Podobnie może być z kolejnymi dwiema odsłonami popularnej serii.

Space Colony HD

Zespół deweloperski FireFly Studios (seria Twierdza) zapowiedział Space Colony HD – reedycję gry strategiczno-ekonomicznej z 2003 roku. Po raz kolejny przeniesiemy się w przestrzeń kosmiczną, gdzie naszym zadaniem będzie założenie i rozwijanie kolonii na nieznanej planecie. W stosunku do pierwowzoru nie zajdą żadne istotne zmiany w rozgrywce, ale oprawa graficzna zostanie podniesiona do rozdzielczości HD (maksymalnie nawet 2560x1600). Space Colony HD zadebiutuje 8 listopada bieżącego roku w kilku „godnych uwagi” serwisach cyfrowej dystrybucji (m.in. GOG.com).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: