Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2013, 12:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (SimCity, Darkspore) 1/7/13

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do najnowszej odsłony SimCity, a także zaprzestaniu wsparcia udzielanego przez twórców gry Darkspore. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Super Street Fighter IV: Arcade Edition

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Dzieło firmy Capcom możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

SimCity

Studio Maxis wypuściło nowy dodatek DLC do gry SimCity. Rozszerzenie o nazwie Zestaw Sterowce wprowadza nowy środek transportu publicznego (tytułowe sterowce), dwa parki z balonami na gorące powietrze, małe sterowce imprezowe i dwa nowe osiągnięcia do odblokowania. DLC jest dostępne w serwisie Origin w cenie 19 złotych.

Darkspore

Z oferty serwisu cyfrowej dystrybucji Steam zniknęła gra Darkspore. Ma to związek z szeregiem problemów z serwerami, przez które gracze mieli wielokrotnie trudności z zalogowaniem się na swoje konta. Co gorsza, twórcy napisali na oficjalnym forum, że gra nie będzie dłużej wspierana i postanowiono ją zwyczajnie porzucić. W związku z tym wspomniane wcześniej błędy pozostaną nienaprawione.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: