Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2012, 15:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (NHL 13, Assassin's Creed III: Liberation) 30/8/12

Dziś piszemy m.in. o dwóch zawodniczkach w NHL 13, aktorce podkładającej głos pod główną bohaterkę Assassin's Creed III: Liberation, a także wejściu gry Fable: The Journey w fazę gold. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Homefront

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Homefront. Dzieło zespołów Kaos Studios oraz Digital Extremes możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 20 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Puzzle Chasers

Firma Konami ogłosiła, że gra społecznościowa Puzzle Chasers przekroczyła granicę miliona aktywnych użytkowników (w miesięcznym przedziale czasowym). To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że produkcja jest dostępna na Facebooku od dwóch miesięcy. Puzzle Chasers to przygodowa gra logiczna, w której gracze zwiedzają świat i ratują znane miejsca, rozwiązując różnorodne zagadki.

Gotham City Impostors

Serwis marlamin.com poinformował o znalezionej wzmiance o zwiastunie gry Gotham City Impostors w bazie danych serwisu Steam. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trailer ma zapowiadać przejście produkcji studia Monolith Productions na model free to play. Informacja nie została do tej pory potwierdzona przez dewelopera, ale taki ruch z pewnością przyniósłby grze dodatkową popularność.

Wieści ze świata (NHL 13, Assassin's Creed III: Liberation) 30/8/12 - ilustracja #1
Przejście na model free to play pomogłoby przekonać do gry większą liczbę graczy

Xperia Tablet S

Firma Sony zapowiedziała nowe urządzenie z certyfikatem PlayStation. Xperia Tablet S zostanie wyposażony w procesor Tegra 3, system operacyjny Android 4.0 oraz 9,4-calowy ekran. W sprzedaży mają znaleźć się trzy wersje tabletu o pojemności pamięci od 16 GB do 64 GB w cenie 400, 500 lub 600 dolarów. Urządzenie zadebiutuje na rynku 7 września. Zapowiedziano również trzy nowe smartfony – Xperia J, Xperia T oraz Xperia V. O szczegółach na ich temat przeczytacie w oficjalnej informacji prasowej.

Assassin’s Creed III: Liberation

Serwis IMDB powołując się na dobrze poinformowane źródła powiadomił, że głosu głównej bohaterce gry Assassin’s Creed III: Liberation - czarnoskórej Aveline de Grandpré - użyczy Sarah Natochenny. Aktorka wcielała się m.in. w rolę Asha Ketchuma z serii Pokemon (mimo występującej różnicy płci). Assassin’s Creed III: Liberation ukaże się pod koniec bieżącego roku wyłącznie na PlayStation Vita.

NHL 13

Firma Electronic Arts poinformowała, że w grze NHL 13 pojawią się dwie zawodniczki, które występowały w swoich reprezentacjach narodowych na Igrzyskach Olimpijskich. Amerykanka Angela Ruggiero oraz Kanadyjka Hayley Wickenheiser będą grywalne w trzech trybach: Be A Legend, Hockey Ultimate Team oraz Be a GM. Obie zawodniczki pojawią się wśród legendarnych hokeistów.

Wieści ze świata (NHL 13, Assassin's Creed III: Liberation) 30/8/12 - ilustracja #2
Obie zawodniczki trafią do prestiżowego grona legend NHL

Fable: The Journey

Gary Carr ze studia Lionhead poinformował, że gra Fable: The Journey uzykała „złoty” status. Wejście tej produkcji w fazę gold oznacza, ze prace nad nią zostały ukończone i może ona trafić do tłoczni. Jest to nowa gra z serii Fable, tym razem w całości zintegrowana z kontrolerem Kinect. Fable: The Journey zadebiutuje 9 października na Xboksie 360.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: