Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2016, 15:39

autor: Norton

Wieści ze świata (Metal Gear Online, problemy patentowe Sony) 12/01/2016

Dziś piszemy o beta-testach pecetowej wersji Metal Gear Online i o problemach patentowych Sony. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Otwarta beta do Metal Gear Online

Już tylko godziny dzielą nas od pecetowego debiutu otwartej bety Metal Gear Online. Moduł ukaże się jutro, mniej więcej o 7 czasu polskiego, a sama rozgrywka ma być możliwa jedynie dla graczy, którzy zapiszą się do niej poprzez opcje w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Wersja online stanowi w zasadzie multiplayer do wspomnianej piątki, na kosolach PlayStation i Xbox dostępna jest już od października ubiegłego roku i dotychczas zbiera umiarkowanie pozytywne recenzje krytyków.

Wiesci ze świata (Metal Gear Online, problemy patentowe Sony) 12/01/2016 - ilustracja #1

Sony i kłopoty z patentem

Włodarze Sony mają pewien problem do rozwiązania. W październiku ubiegłego roku próbowali uzyskać wyłączność na frazę „Let’s Play”, natrafili jednak na odmowę USPTO (amerykańskańskie biuro patentowe). Powodem niepozytywnego rozpatrzenia ich podania jest istnienie opatentowanego już hasła „Let’z Play”, będącego znakiem rozpoznawczym firmy Let’z Play of America. Według osób decyzyjnych z USPTO podobieństwo obu fraz mogłoby wprowadzać ewentualnych konsumentów w błąd. Sony na odwołanie się od tej decyzji ma 6 miesięcy.

Wiesci ze świata (Metal Gear Online, problemy patentowe Sony) 12/01/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze screeny z naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: