Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 25 czerwca 2014, 16:55

Wielki Filmasz w sieci Biedronka

Filmasz rozpocznie się już jutro w czwartek, 26 czerwca! We wszystkich sklepach sieci Biedronka pojawi się specjalna oferta obejmująca filmy DVD w cenie 9,99 zł oraz gry PC w cenie 14,99 zł.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Po ogromnym sukcesie lutowego Giermaszu nadszedł czas na Filmasz. Dzięki wspólnej akcji CDP.pl i sklepów Biedronka już jutro pojawi się w sklepach w całej Polsce ponad 200 tytułów filmów i gier. Wśród nich animacje Disneya oraz świetne filmy fabularne i familijne - w sam raz na wolny wakacyjny czas. Filmową ofertę uzupełni szeroki wybór gier w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Filmasz rozpocznie się już jutro w czwartek, 26 czerwca! We wszystkich sklepach sieci Biedronka pojawi się specjalna oferta obejmująca filmy DVD w cenie 9,99 zł oraz gry PC w cenie 14,99 zł.

W promocyjnych cenach można będzie kupić m.in. kultową animację Król Lew, nagrodzone Oskarami animacje Merida Waleczna i Zaplątani, czarną komedię Tima Burtona Frankenweenie oraz wiele innych tytułów. W ofercie znajdzie się również wybór najlepszych symulatorów i gier z serii Lego*.

„Po wielkim sukcesie zimowego Giermaszu, wracamy do sieci sklepów Biedronka - tym razem z Filmaszem. Wszystkie nasze dotychczasowe promocje cieszyły się ogromną popularnością, a zimowa akcja w sklepach Biedronka pokazała nam, że możemy dotrzeć do tysięcy nowych użytkowników z ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertą. Podczas Filmaszu królować będą przede wszystkim tytuły filmowe, ale nie zabraknie również gier w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Życzymy wszystkim udanych łowów już w najbliższy czwartek.” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający CDP.pl.

Filmasz będzie trwać od 26 czerwca do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można pod adresem:

http://www.biedronka.pl/pl/wielka-wakacyjna-wyprzedaz-filmow-i-gier-oferta-od-26-06

*Asortyment może różnić się w zależności od sklepu.