Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 grudnia 2019, 20:49

autor: Froozyy

Wiedźmin (Netflix) - wywiad z Andrzejem Sapkowskim i Lauren Hissrich

Do sieci trafił kolejny materiał promujący netfliksowego Wiedźmina. Tym razem mamy okazję posłuchać krótkiej rozmowy Andrzeja Sapkowskiego i Lauren Hissrich. Pisarz został zapytany m.in. o obawy dotyczące serialu oraz wrażenia z planu filmowego.

Andrzej Sapkowski w rozmowie z Lauren Hissrich. - Wiedźmin (Netflix) - wywiad z Andrzejem Sapkowskim i Lauren Hissrich - wiadomość - 2019-12-13
Andrzej Sapkowski w rozmowie z Lauren Hissrich.

Jeśli po ostatnim materiale Netfliksa o nadchodzącym serialu Wiedźmin myśleliście, że producenci nie przygotowali dla fanów czegoś jeszcze, to się myliliście. Do sieci trafił właśnie krótki wywiad z Andrzejem Sapkowskim (autorem książek o wiedźminie Geralcie) i Lauren Hissrich (twórczyni serialu). Dwójka porozmawiała m.in. o tym, co sprawiło, że Sapkowski napisał Wiedźmina, o jego wrażeniach po odwiedzeniu planu filmowego czy też obawach dotyczących telewizyjnej produkcji. Trzyminutowy wywiad możecie obejrzeć poniżej.

Przypomnijmy, że netfliksowa adaptacja dzieła Sapkowskiego będzie miała premierę 20 grudnia (to już za tydzień!). Niedawno dowiedzieliśmy się, że dostępna będzie wersja z polskim dubbingiem (głosu Geraltowi użyczy Michał Żebrowski) oraz lektorem. Udostępniono także pierwsze dwa utwory oraz przybliżono trójkę najważniejszych bohaterów. Pierwszy sezon Wiedźmina będzie zawierać osiem odcinków, ale od pewnego czasu wiemy już, że zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się na początku przyszłego roku.