Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 grudnia 2019, 20:47

autor: aadamus

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 14-15 grudnia

Jak co weekend przejrzeliśmy oferty polskich sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. W niższych cenach zakupicie między innymi Days Gone, Spyro Reignited Trilogy oraz The Outer Worlds.

Wśród przecenionych tytułów znajdziecie między innymi Days Gone. - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 14-15 grudnia - wiadomość - 2019-12-13
Wśród przecenionych tytułów znajdziecie między innymi Days Gone.

Zbliżające się święta są doskonałą okazją do relaksu, chociażby przy grze. Jeśli w tym okresie planujecie zakupić sobie jakiś tytuł, to zapraszamy do sprawdzenia naszego tradycyjnego przeglądu ofert na pudełkowe wydania najróżniejszych produkcji. W ten weekend w niższych cenach znajdziecie między innymi Detroit: Become Human, Days Gone, Spyro Reignited Trilogy oraz The Outer Worlds. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

Gry

 1. Days Gone – 149 zł, Media Expert, PlayStation 4
 2. The Sims 4 – 74 zł, Media Expert, PlayStation 4
 3. Little Big Planet 3 – 39 zł, Media Expert, PlayStation 4
 4. Red Dead Redemption 2 – 119,99 zł, Media Expert, Xbox One
 5. GTA V – 84 zł, Media Expert, PC
 6. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – 104,99 zł, Media Expert, Xbox One
 7. Gran Turismo Sport – 59 zł, RTV Euro AGD, PlayStation 4
 8. Spyro Reignited Trilogy – 109 zł, RTV Euro AGD, PlayStation 4
 9. Car Mechanic Simulator 2018 – 29 zł, RTV Euro AGD, PC
 10. Anthem – 39,90 zł, RTV Euro AGD, PC
 11. Neverwinter Nights: Enhanced Edition – 49 zł, RTV Euro AGD, PC
 12. Team Sonic Racing – 119 zł, RTV Euro AGD, Switch
 13. The Outer Worlds – 169,90 zł, Grymel.pl, Xbox One
 14. Rage 2 – 89,90 zł, Grymel.pl, PC
 15. Detroit: Become Human – 64,99 zł, Empik, PlayStation 4
 16. DiRT 4 Day One Edition – 89,49 zł, Amazon.de, Xbox One
 17. Kingdom Come Deliverance – 79,67, Amazon.de, PlayStation 4

Garść uwag odnośnie ofert ze sklepu Amazon.de. Podane ceny zostały przeliczone według bieżącego kursu walut i uwzględniono przy tym także różnicę między polskim a niemieckim podatkiem VAT (który w naszym kraju jest wyższy niż u zachodniego sąsiada). Warto mieć też na uwadze, że gry w cenie od 39 euro mają gwarantowaną darmową dostawę do Polski (szczegóły tutaj).

Przypominamy również o specjalnej akcji dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla działalności gospodarczej (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Konsole

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.