Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2019, 14:10

autor: XxX

Wiedźmin 3: porównanie grafiki Switch vs. PS4

Przeniesienie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch wywołało sporo kontrowersji. W sieci pojawiły się już nawet pierwsze gameplaye, dzięki którym możemy na własne oczy przekonać się, jak bardzo gra została okrojona na potrzeby przenośnej konsoli.

Cycu1 stworzył porównanie grafiki gry Wiedźmin 3 na konsolach Nintendo Switch i PlayStation 4. - Wiedźmin 3: porównanie grafiki Switch vs. PS4 - wiadomość - 2019-08-20
Cycu1 stworzył porównanie grafiki gry Wiedźmin 3 na konsolach Nintendo Switch i PlayStation 4.

Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch zbliża się wielkimi krokami. Twórcy dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu hype’u, dlatego w sieci pojawia się coraz więcej teaserów oraz gameplayów z gry. Fakt ten wykorzystał youtuber Cycu1, który pokusił się o stworzenie porównania graficznego edycji na Switcha i wersji na konsolę PlayStation 4.

W opisie pod filmem twórca zaznaczył, jakimi materiałami posługiwał się do stworzenia swojego wideo. Wszystkie sceny z PS4, wraz z odpowiednią synchronizacją, odtwarzał prawdopodobnie sam, czego efekty możemy podziwiać już teraz.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje na Nintendo Switch 15 października bieżącego roku. Będziemy mieć do czynienia z kompletną wersją gry, w skład której wchodzą dodatki: Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

Nasz redakcyjny kolega Krystian miał już okazję ograć Wiedźmina 3 na Switchu i podzielić się swoimi wrażeniami.