Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 21:06

autor: AlexB

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Switcha z nowym trailerem i datą premiery

Pojawił się kolejny zwiastun Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu w wersji na Nintendo Switch. Produkcja studia CD Projekt RED zadebiutuje na konsoli japońskiego giganta 15 października bieżącego roku.

Wiedźmin 3 na Switchu co prawda nie będzie mógł pochwalić się okazałą grafiką, lecz sama zawartość pozostanie nietknięta. - Wiedźmin 3: Dziki Gon na Switcha z nowym trailerem i datą premiery - wiadomość - 2019-08-19
Wiedźmin 3 na Switchu co prawda nie będzie mógł pochwalić się okazałą grafiką, lecz sama zawartość pozostanie nietknięta.

Po głośnej zapowiedzi Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu w wersji na Nintendo Switch podczas targów E3 2019, przyszedł czas na jej kolejny zwiastun - tym razem z okazji gamescomu. Możemy na nim dokładniej przyjrzeć się, jak prezentuje się oprawa graficzna hitu studia CD Projekt RED na tym nie najmocniejszym przecież sprzęcie. Ponadto dowiedzieliśmy się, że popularny RPG akcji zadebiutuje na konsoli giganta z Kioto 15 października bieżącego roku. Będzie on na niej sprzedawany w edycji kompletnej, czyli wraz z dodatkami Serca z kamienia oraz Krew i wino.

Pojawił się również czterdziestominutowy gameplay z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu w wersji na Nintendo Switch. Można go obejrzeć poniżej.

  1. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie