Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2015, 13:20

autor: Meehow

Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowe screenshoty i mapę świata

W sieci pojawiło się kilka nowych screenshotów z rodzimego Wiedźmina 3: Dziki Gon, który zadebiutuje za niecałe dwa miesiące. Wśród udostępnionych materiałów znajduje się także mapa świata przedstawionego gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowe screenshoty i mapę świata - wiadomość - 2015-03-24
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dzięki użytkownikowi forum 3DGuru o pseudonimie doktor1 możemy obejrzeć nowe screenshoty z rodzimego Wiedźmina 3: Dziki Gon, najbardziej oczekiwanej gry 2015 roku według czytelników serwisu gry-online.pl. W swoim poście doktor1 opublikował cztery nowe obrazki, a także najprawdopodobniej niekompletną mapę świata przedstawionego gry. Choć trudno zweryfikować jej ostateczność, to wydaje się ona niemniej interesującym materiałem poglądowym. Co więcej, w bezkresnych zasobach Internetu pojawił się także screenshot znany z niedawnej zapowiedzi trzeciego Wiedźmina w magazynie Gamestar, której streszczenie opublikowaliśmy dwa dni temu w Serwisie Informacyjnym; tym razem nie jest to skan nieszczególnie dobrej jakości, a zrzut ekranu pełną gębą w wysokiej rozdzielczości. Oto rzeczone grafiki:

Wiedźmin 3: Dziki Gon po dwóch obsuwach zadebiutuje 19 maja na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Zachęcamy do zapoznania się z naszym FAQ, w którym znaleźć można odpowiedzi na najczęstsze i najciekawsze pytania dotyczące rodzimego (miejmy nadzieję) hitu. Przypominamy także widoczny poniżej, najnowszy gameplay zaprezentowany podczas tegorocznej edycji imprezy Pax East.