Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2015, 18:50

autor: Renox

Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Batman: Arkham Knight dostępne za darmo przy zakupie najnowszych kart GeForce GTX

Firma Nvidia poinformowała, że wraz z zakupem kart GeForce GTX 970 oraz GeForce GTX 980 potencjalni nabywcy otrzymają całkowicie za darmo dostęp do dwóch bardzo wyczekiwanych produkcji – gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Batman: Arkham Knight. Promocja trwać ma do 31 lipca 2015 roku albo do wyczerpania zapasów.

Firma Nvidia już niejednokrotnie zachęcała do kupna swoich najnowszych kart graficznych, załączając do nich całkowicie za darmo te bardziej interesujące pozycje z rynku gier wideo. Również i tym razem producent procesorów graficznych namawia potencjalnych zainteresowanych do kupna najnowszych kart GeForce GTX, oferując kod na Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz Batmana: Arkham Knight.

Na wstępie warto wspomnieć, że pierwsza ze wspomnianych produkcji już od jakiegoś czasu znajduje się w ofercie związanej z kartami GeForce GTX 960, GeForce GTX 970 oraz GeForce GTX 980. Zgodnie jednak z informacjami ujawnionymi dzisiaj przez Nvidię, osoby zainteresowane dwoma ostatnimi modelami (a więc GeForce GTX 970 i GeForce GTX 980) mogą liczyć dodatkowo na kod umożliwiający pobranie nie mniej interesującej gry – najnowszej produkcji studia Rocksteady, czyli Batman: Arkham Knight. Jak to jednak wszystko działa? Otóż okazuje się, że pomiędzy obiema produkcjami istnieje w tym aspekcie pewna rozbieżność. W obu przypadkach na samym początku otrzymany kod kuponowy trzeba będzie zrealizować na odpowiedniej stronie Nvidii. Później jednak będziemy musieli zaakceptować wszystkie postanowienia i zalogować się na swoim koncie Steam (w przypadku kodu na Batmana) oraz w serwisie GOG.com, gdzie do naszego profilu przypisany zostanie Dziki Gon.

Omawiana oferta ruszyła dzisiaj o godzinie 15:00 i trwać będzie albo do 31 lipca 2015 roku, albo do wyczerpania zgromadzonych zapasów. Jak zawsze przy tego typu akcjach, zachęcamy do szczegółowej lektury warunków, stanowiących immanentną część każdej promocji. Wszystkie najpotrzebniejsze informacje znajdziecie na tej podstronie w serwisie firmy Nvidia.

Słowem przypomnienia warto jeszcze dodać, że najnowsza odsłona serii Wiedźmin zawita na rynku 19 maja 2015 roku, natomiast możliwości rozpoczęcia kolejnej przygody w skórze Człowieka-Nieptoperza wypatrywać będzie można dopiero od 23 czerwca tego roku. Oba omawiane tytułu tworzone są z myślą o pecetach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Kupno kart GeForce GTX 970 oraz GeForce GTX 980 pozwoli na zdobycie kodu umożliwiającego pobranie Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz Batmana: Arkham Knight. - Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Batman: Arkham Knight dostępne za darmo przy zakupie najnowszych kart GeForce GTX - wiadomość - 2015-05-05
Kupno kart GeForce GTX 970 oraz GeForce GTX 980 pozwoli na zdobycie kodu umożliwiającego pobranie Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz Batmana: Arkham Knight.