Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2015, 09:45

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - kolejne darmowe DLC w tym tygodniu

W tym tygodniu ukaże się kolejne darmowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zawierające nową misję zatytułowaną „Jak kot z wilkiem”. Naszym zadaniem będzie „zbadanie zapomnianej wioski i odkrycie jej przerażającego sekretu”.

Studio CD Projekt RED poinformowało, że kolejne darmowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się w tym tygodniu. Będzie ono zawierało zadanie Jak kot z wilkiem, które znajdziemy we wsi Rudnik. Naszym celem będzie „zbadanie zapomnianej wioski i odkrycie jej przerażającego sekretu”. Nowa misja dostępna ma być dla wszystkich posiadaczy trzeciego Wiedźmina, na każdej z docelowych platform sprzętowych (PlayStation 4, Xbox One i PC). Ponadto deweloperzy obiecali, że w lipcu ukażą się kolejne dodatki do ciepło przyjętego RPG-a akcji. Przypominam, że łącznie otrzymamy szesnaście darmowych DLC. Poza Jak kot z wilkiem pojawią się więc jeszcze trzy kolejne, a następnie na rynek trafią dwa płatne, duże rozszerzenia. W pierwszej kolejności możemy liczyć na Serca z Kamienia (październik bieżącego roku), a później otrzymamy Krew i Wino (pierwszy kwartał 2016 roku).

Wiedźmin 3: Dziki Gon - kolejne darmowe DLC w tym tygodniu - ilustracja #1
Jak kot z wilkiem to trzynaste darmowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Wiedźmin 3: Dziki Gon - kolejne darmowe DLC w tym tygodniu - ilustracja #2

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował na rynku 19 maja 2015 roku i okazał się jedną z najlepszych produkcji bieżącego roku. Tytuł zgarnął świetne oceny w mediach oraz osiągnął ogromny sukces sprzedażowy. W ciągu dwóch tygodni od momentu premiery na świecie rozeszło się ponad 4 mln egzemplarzy, a koszty produkcji zwróciły się pierwszego dnia. W produkcji wcielamy się po raz kolejny w Geralta, który tym razem musi zmierzyć się z tytułowym Dzikim Gonem oraz odzyskać utraconą miłość.

TWOIM ZDANIEM

Odpalasz Wiedźmina 3 po jego ukończeniu żeby sprawdzić nowe DLC?

Owszem, zawsze sprawdzam co nowego.
82,9%
W sumie nie sprawdzam tych DLC.
10,3%
Tylko nowe questy mnie do tego motywują.
6,9%
Zobacz inne ankiety