Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2016, 20:03

autor: Ender

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY – patch 1.30 oraz zwiastun premierowy

Wraz z jutrzejszą premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOTY, wszyscy dotychczasowi posiadacze produkcji będą mogli ściągnąć najnowszy patch oznaczony numerem 1.30, który zawiera kilkadziesiąt zmian oraz poprawek. Twórcy ze studia CD Projekt RED opublikowali także zwiastun promujący nowe wydanie swojego dzieła.

Jutro w sklepach debiutuje oficjalnie edycja GOTY gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która poza podstawową wersją tytułu zawiera także jego dwa rozszerzenia. Nowe wydanie ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Zgodnie z zapowiedziami twórców, premierze towarzyszy również nowy patch oznaczony numerem 1.30. Poprawia on kilkadziesiąt mniejszych i większych błędów oraz wprowadza drobne zmiany do zabawy, takie jak podniesienie maksymalnego poziomu przedmiotów, zadań i postaci niezależnych. Usuwa także dziesiątki bugów w rożnych zadaniach pobocznych i fabularnych, jak również problemy z wymaganiami niektórych questów w trybie Nowej Gry+. Wszystkie zmiany można znaleźć na oficjalnej liście opublikowanej przez twórców.

Wraz z informacjami o łatce, autorzy Wiedźmina 3 podzielili się również premierowym zwiastunem wersji GOTY. Niespełna dwuminutowy klip, przypominający trailer letniego blockbustera, podsumowuje przygody, które możemy przeżyć w podstawce oraz dodatkach. Wszystkim zainteresowanym kupnem gry przypominamy, że w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One zapisy rozgrywki z oryginalnej konsolowej wersji Wiedźmina 3 nie będą kompatybilne z edycją GOTY, oba wydania posiadają też osobną listę osiągnięć/trofeów. Ograniczenie to jednak nie dotyczy komputerów PC.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to wielokrotnie nagradzane i wyróżniane RPG akcji, które stworzone zostało przez polskie studio CD Projekt RED. Gra pojawiła się w maju 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Produkcja otrzymała również dwa równie ciepło przyjęte rozszerzenia - Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Po opublikowaniu zapowiedzianej niedawno edycji GOTY tytułu, deweloper nie żegna się całkowicie z wiedźmińskim uniwersum, przygotowuje bowiem samodzielną wersję Gwinta, zatytułowaną Gwint: Wiedźmińska gra karciana.

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon – patch 1.30 lista zmian
  2. Wiedźmin 3: Dziki Gon – oficjalna strona gry
  3. Wiedźmin 3: Dziki Gon – kompendium wiedzy