Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2016, 12:47

Wersja demonstracyjna gry Silence już dostępna na Steamie

Najnowsza produkcja studia Daedalic Entertainment, Silence, która już w najbliższy wtorek będzie mieć swoją premierę, doczekała się nowego zwiastuna oraz wersji demonstracyjnej, dostępnej przez Steam.

O solidną przygodówkę w dzisiejszych czasach wcale nie jest łatwo, jednak nadchodzące Silence – kontynuacja The Whispered World z 2010 roku – wydaje się być co najmniej ciekawą propozycją dla fanów gatunku. Produkcja niemieckiego studia Daedalic Entertainment trafi do graczy już 15 listopada, a więc w najbliższy wtorek. Tymczasem deweloperzy postanowili na chwilę przed premierą nieco podgrzać atmosferę, prezentując nie tylko nowy zwiastun, który zobaczycie poniżej, ale także wypuszczając wersję demonstracyjną gry, którą możecie pobrać na stronie Silence w serwisie Steam.

Dzieło Daedalic Entertainment opowie historię Noah i Renie, rodzeństwa, które ukrywając się przed nalotami w bunkrze odnajdują drogę do tytułowego Silence – tajemniczej krainy pomiędzy życiem i śmiercią. Choć świat ten na pierwszy rzut oka wydaje się być idyllicznym miejscem, szybko okazuje się, że tam także zaczęła wkradać się ciemność. Współpracując z grupą rebeliantów, dzieci muszą ocalić Silence przed zagładą i przy okazji uratować własne życie. Poza intrygującą historią deweloperzy oferują tutaj piękny, malowniczy styl wizualny, osadzający trójwymiarowe postaci w dwuwymiarowym otoczeniu, oraz możliwość wcielenia się w trzech różnych bohaterów. Czy to wystarczy, by podbić serca miłośników przygodówek? Cóż, Daedalic Entertainment ma ogromne doświadczenie w tym gatunku, więc można spokojnie liczyć na dobrą produkcję – a może i coś więcej.

Przedstawiona przez niemieckich deweloperów kraina potrafi być wyjątkowo piękna oraz mroczna w tym samym czasie. - Wersja demonstracyjna gry Silence już dostępna na Steamie - wiadomość - 2016-11-14
Przedstawiona przez niemieckich deweloperów kraina potrafi być wyjątkowo piękna oraz mroczna w tym samym czasie.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Silence
  2. Graliśmy w Silence – śliczne The Whispered World powraca
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Silence

Silence