Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2020, 14:24

autor: Dameredet

Watch Dogs Legion – asasyńskie easter eggi

Akcja trzeciej odsłony serii Watch Dogs będzie rozgrywać się w Londynie. Ubisoft postanowił ten fakt wykorzystać i puścić oczko do fanów Assassin’s Creed.

Firma Ubisoft zawsze lubiła ukrywać w swoich grach drobne niespodzianki dla fanów. Tym razem easter eggi zostały odkryte na długo przed wyjściem gry. Jeżeli śledzicie losy serii o asasynach, to wiecie, że Assassin's Creed: Syndicate rozgrywało się w Londynie w epoce wiktoriańskiej i pozwalało sterować poczynaniami bliźniąt, Jacoba i Evie Frye. W ramach specjalnych misji w czasach II wojny światowej mogliśmy też poznać losy wnuczki Jacoba. Czy w Watch Dogs Legion przyjdzie nam poznać kolejne pokolenie londyńskich asasynów?

Potomkowie Jacoba Frye w Watch Dogs Legion. Przypadek?

Opublikowany na Twitterze wpis sugeruje, że postać Jacoba Frye istniała w świecie DedSecu. Pokazana na grafice Sandra Cassidy, jedna z agentek, w bazie danych DedSecu wyszukiwała hasło „potomkowie Jacoba Frye", który - jak wiemy - był bohaterem londyńskiego AC. Co więcej, używa ona pistoletu Desert Eagle, co też może być nawiązaniem do serii. Nic tutaj nie jest pewne, ale fani już spekulują na temat potencjalnej gry asasynami.

Watch Dogs Legion – asasyńskie easter eggi - ilustracja #1
Legion trafi do graczy 29 października

Skaczę, więc jestem

W sieci pojawił się też krótki klip, pokazujący postać skaczącą z wysokości. Charakterystycznemu „skokowi wiary” towarzyszy krzyk orła. Co prawda nie pojawiły się stogi siana, ale kto wie, co zobaczymy w finalnej wersji gry.

Jeżeli czekacie na nowe Watch Dogs, to zajrzyjcie na stronę z preorderami. Ubisoft przygotował bogaty wybór ofert, które ominą niestety platformę Steam.