Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2013, 11:23

autor: luckie

Wasteland 2 – beta najpóźniej w połowie grudnia. Zobacz nowe screeny

Zamknięte beta-testy Wasteland 2 rozpoczną się w ciągu kilkunastu dni. Jako pierwsi zagrają fani, którzy wsparli twórców odpowiednią kwotą na Kickstarterze. Przy tej okazji warto obejrzeć dwa nowe screeny z produkcji.

Czy kiedykolwiek jakiś gracz zgodził się zapłacić haracz bandytom? - Wasteland 2 – beta najpóźniej w połowie grudnia. Zobacz nowe screeny - wiadomość - 2013-11-26
Czy kiedykolwiek jakiś gracz zgodził się zapłacić haracz bandytom?
Wasteland 2 w skrócie
  1. Producent: inXile Entertainment
  2. Gatunek: klasyczne cRPG z widokiem w rzucie izometrycznym
  3. Platformy docelowe: PC (Windows i Linux), Mac
  4. Za pośrednictwem Kickstartera zebrano niemal 3 miliony dolarów
  5. Premiera: 2014 rok

Brian Fargo ze studia inXile Entertainment poinformował, że beta postapokaliptycznego Wasteland 2 znajduje się na ukończeniu. Obecnie twórcy bezlitośnie ścigają ostatnie zauważone przez siebie babole i są niemal gotowi oddać produkcję w ręce najbardziej oddanych fanów. Pierwsze testy mają rozpocząć się w ciągu najbliższych dwóch i pół tygodnia. Udział w nich wezmą osoby, które przekazały twórcom co najmniej 55 dolarów i posiadają darmowe konto na Steamie.

Ponadto autorzy Wasteland 2 podzielili się dwoma nowymi screenami z produkcji. Jeden z nich, prezentujący starcie prowadzone na powierzchni, znajduje się powyżej. Drugi przedstawia wnętrze klimatycznego kompleksu badawczego, do którego zawita nasza drużyna śmiałków.

Oby w Wasteland 2 znalazło się jak najwięcej tego typu lokacji - Wasteland 2 – beta najpóźniej w połowie grudnia. Zobacz nowe screeny - wiadomość - 2013-11-26
Oby w Wasteland 2 znalazło się jak najwięcej tego typu lokacji

Zgodnie z tym, o czym powiadomiliśmy Was na początku miesiąca, reedycja oryginalnego Wasteland z 1988 roku trafiła do dystrybucji cyfrowej. Grę da się kupić na Steamie (w cenie 5,49 euro, czyli ok. 23 zł) lub w sklepie GOG.com (5,99 dolarów – ok. 19 zł) w wersji pozbawionej zabezpieczeń antypirackich.

  1. Wasteland 2 na Kickstarterze
  2. Oficjalna strona gry Wasteland 2