Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2015, 08:41

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Warsaw Games Week - widzieliśmy Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Tom Clancy's The Division i inne gry

Targi Warsaw Games Week trwają w najlepsze, a na miejscu znajdują się nasi wysłannicy, którzy przygotowali już dla Was małą porcję materiałów z takich gier jak Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Horizon: Zero Dawn, Just Cause 3 czy Tom Clancy's The Division.

Dziś odbędzie się ostatni dzień targów Warsaw Games Week na które wybrali się Hed i Arasz z tvgry.pl. Nasi koledzy zdążyli już sprawdzić kilka atrakcji i nagrać swoje wrażenia oraz fragmenty rozgrywki z prezentowanych tytułów. Odpowiednie materiały znajdziecie poniżej, ale najpierw rzucie okiem na powyższe nagrania, na których chłopaki przechadzają się po halach targowych, ukazując wszystkie atrakcje dostępne na poszczególnych stoiskach. Araszowi udało się nawet zasiąść za sterami X-winga, ale wydaje się, że nie poczuł przypływu Mocy. To jednak jeszcze nie wszystko, gdyż do Warszawy pojechał także Draug, który przelał na wirtualny papier swoje wrażenia z pokazów gier Deus Ex: Rozłam Ludzkości oraz Horizon: Zero Dawn (linki do zapowiedzi poniżej). Ponadto pamiętajcie, że targi jeszcze trwają, materiały wciąż są przygotowywane, więc to nie koniec naszych doniesień z WGW.

Warsaw Games Week - widzieliśmy Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Tom Clancy's The Division i inne gry - ilustracja #3

Total War: Warhammer

Arasz opowiada o swoich pozytywnych wrażeniach z rozgrywki w Total War: Warhammer – nadchodzącej strategii od studia Creative Assembly. Gra zapowiada się bardzo dobrze, ale na jej premierę jeszcze sobie trochę poczekamy, gdyż tytuł ukaże się dopiero 28 kwietnia 2016 roku.

Tom Clancy's The Division

Podczas WGW Ubisoft prezentuje wyczekiwane RPG akcji z elementami MMO Tom Clancy's The Division. Według naszych kolegów wersja udostępniona do ogrania pod względem technicznym zawiodła, natomiast sama rozgrywka nie robi już takiego wrażenia, jak na pierwszych materiałach wideo. Po szczegóły odsyłam poniżej.

Just Cause 3

Dzisiejszą wyliczankę kończymy grą Just Cause 3 od Avalanche Studios. Wnioski? Szykuje się zwariowany sandbox mocno przypominający drugą część serii, aczkolwiek wydaje się, że tytuł będzie bardziej dopracowany, z lepszym systemem nagradzania graczy i nie tylko. Krótko pisząc, w grudniu doczekamy się dobrej produkcji.