Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2014, 12:04

autor: luckie

Warhammer 40K: Eternal Crusade na nagraniu z pokazowej wersji gry

Do sieci trafiło nagranie pochodzące z pokazowej wersji Warhammer 40K: Eternal Crusade, czyli MMORPG-a od od studia Behaviour Interactive. Ukazuje ono przede wszystkim niecodzienną dla fanów Warhammera perspektywę oraz wstępną wersję interfejsu.

Jak na razie informacje na temat Warhammer 40K: Eternal Crusade były raczej skromne - Warhammer 40K: Eternal Crusade na nagraniu z pokazowej wersji gry - wiadomość - 2014-01-23
Jak na razie informacje na temat Warhammer 40K: Eternal Crusade były raczej skromne

Serwis MMORPG.com dobrał się do ekskluzywnego dema Warhammer 40K: Eternal Crusade – nowego MMORPG-a od studia Behaviour Interactive, osadzonego w uniwersum Warhammera. Nagranie daje wgląd w sposób obserwowania rozgrywki oraz pozwala raczej ocenić stylistykę gry, niż poziom jej grafiki. Trzeba pamiętać, że nie jest to nawet wersja pre-alfa, ale prototyp produkcji, pokazywany wydawcom jako dowód koncepcji (ang. „proof-of-concept”). Twórcy zamierzają zbudować MMO na miarę nowej generacji – Eternal Crusade zostanie wydany na PlayStation 4, Xboksie One oraz na nieśmiertelnym PC. Póki co jednak fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bowiem premiera gry planowana jest na końcówkę 2015 roku.

Warhammer 40K: Eternal Crusade w skrócie
  1. Producent: Behaviour Interactive
  2. Gatunek: MMORPG
  3. Data premiery: końcówka 2015 roku
  4. Platformy docelowe: PC, PS4, XONE

Akcja Warhammer 40K: Eternal Crusade ma się rozgrywać w czasach, gdy uniwersum Warhammera targały zaciekłe wojny ras o dominację. Pierwsze zapowiedzi gry zdradzały, że pozwoli ona wziąć udział w ogromnych bitwach, których stawką będzie zdobycie lub utrata kontroli nad całymi planetami. Spośród innych produkcji MMORPG Eternal Crusade ma się wyróżniać zręcznościowym modelem walki. Tak więc, oprócz statystyk postaci, liczyć się będą umiejętności samych graczy.

Więcej konkretów na temat Eternal Crusade być może poznamy w najbliższej przyszłości. Wspomniany na wstępie serwis MMORPG.com obiecuje zamieścić dziś szerszy fragment rozgrywki z wersji pre-alfa. A skoro Behaviour Interactive jest gotowe pokazywać efekty swoich prac mediom branżowym, to prawdopodobnie szykuje też wysyp nowych informacji.

  1. Oficjalna strona gry Warhammer 40K: Eternal Crusade