Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2005, 15:46

autor: Elrond

War World: Tactical Combat doczeka się wydania w Europie

Holenderska firma wydawnicza, Lighthouse Interactive, poinformowała o podpisaniu porozumienia z australijskim developerem, Third Wave Games. Dzięki tej umowie, Lighthouse wyda na terenie Europy (oraz w Rosji, Turcji, Australii i Nowej Zelandii) długo oczekiwaną grę War World: Tactical Combat. Jednocześnie zapowiedziano developing dodatków do niej.

Holenderska firma wydawnicza, Lighthouse Interactive, poinformowała o podpisaniu porozumienia z australijskim developerem, Third Wave Games. Dzięki tej umowie, Lighthouse wyda na terenie Europy (oraz w Rosji, Turcji, Australii i Nowej Zelandii) długo oczekiwaną grę War World: Tactical Combat. Jednocześnie zapowiedziano developing dodatków do niej. Premiera gry na Starym Kontynencie została przewidziana na luty przyszłego roku.

War World: Tactical Combat wydawana przez Lighthouse Interactive będzie ulepszoną odsłoną gry, stworzoną na bazie wersji 1.06, dostępnej w USA w dystrybucji sieciowej. W porównaniu z zaoceanicznym bratem (lub siostrą:) europejscy gracze otrzymają m.in. dodatkowo wsparcie dla rozgrywek poprzez LAN, tryby Capture the Flag i Team Objective dla rozgrywek wieloosobowych oraz tryby Deathmatch i Team Deathmatch w trybie singleplayer.

Więcej o grze znajdziecie w naszej Encyklopedii.