Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2014, 16:14

autor: Góral

War Thunder - twórcy opracowują system destrukcji i polską mapę

Studio Gaijin Entertainment ujawniło, że pracuje nad systemem zniszczalnego otoczenia, który trafi do popularnej gry MMO War Thunder. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że do gry zawita "Polska", czyli jedna z nowych lokacji.

War Thunder, popularna gra MMO, pozwalająca wcielić się w pilotów maszyn lotniczych, a od niedawna także w kierowców pojazdów naziemnych, wkrótce wzbogaci się o kolejne ciekawe rozwiązania. Pierwszym z nich jest „Polska” - nie chodzi tu o nawiązanie przez deweloperów współpracy z naszym rządem, lecz o tworzoną mapę zaprezentowaną na powyższym zwiastunie i screenach, które znajdziecie w dalszej części niniejszej wiadomości. Oprócz „Polski”, deweloperzy ze studia Gaijin Entertainment pracują nad kilkoma innymi lokacjami, jednak nie zdradzono na ich temat żadnych informacji. Ujawniono za to, że rozgrywka wzbogaci się o zniszczalne otoczenie. Prototypową wersję tej funkcji można obejrzeć na poniższym materiale wideo. Niestety, tak jak w przypadku kolejnych lokacji, tak i tym razem nie podzielono się szczegółami.

Warto zauważyć, że zniszczalne otoczenie zaprezentowano na przykładzie rodzimej mapy, więc można śmiało zakładać, że będzie to jedna z pierwszych lokacji oferujących możliwość zdewastowania budynków, co według deweloperów „zapewni graczom więcej taktycznych możliwości”. Czekamy zatem na dalsze konkrety.

Firma Gaijin prężnie walczy o dominację wśród sieciowych gier o starciach samolotów i czołgów. Zapraszamy do naszego działu Multigier, gdzie będziesz mógł porównać War Thundera z jego największym obecnie konkurentem, World of Tanks.

War Thunder - Polska w pełnej okazałości. - War Thunder - twórcy pracują nad systemem destrukcji i polską mapą - wiadomość - 2014-08-18
War Thunder - Polska w pełnej okazałości.
War Thunder - typowe polskie blokowisko. - War Thunder - twórcy pracują nad systemem destrukcji i polską mapą - wiadomość - 2014-08-18
War Thunder - typowe polskie blokowisko.