Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2014, 11:33

autor: Góral

War Thunder - obejrzyj klimatyczny zwiastun aktorski

Studio Gaijin Entertainment opublikowało nowy zwiastun live-action, promujący grę MMO War Thunder. Produkcja od dłuższego czasu dostępna jest na komputerach PC i konsoli PlayStation 4.

Dostępne na komputerach PC i konsoli PlayStation 4 MMO War Thunder od studia Gaijin Entertainment doczekało się nowego, klimatycznego zwiastuna aktorskiego, zatytułowanego Zwycięstwo jest nasze. Świetnie zrealizowane nagranie ukazuje trudy walki wojsk lądowych i powietrznych, a za najlepszy komentarz do niego niech posłuży cytat z oficjalnej strony produkcji:

„W październiku 1941 roku, niemiecka Grupa Armii „Środek”, po zaledwie sześciu miesiącach zbliżała się do bram Moskwy. Jednak na przedpolach radzieckiej stolicy, po raz pierwszy od rozpoczęcia II Wojny Światowej niezwyciężony, niemal już mityczny Blitzkrieg został powstrzymany. Tym krótkim filmem chcemy upamiętnić heroizm i poświęcenie wszystkich uczestników tej straszliwej wojny.”

War Thunder - obejrzyj klimatyczny zwiastun live-action - ilustracja #2War Thunder to gra MMO od rosyjskiego studia Gaijin Entertainment. Tytuł dostępny jest od 2012 roku na komputerach PC, a od listopada 2013 roku także na konsoli PlayStation 4. W produkcji wcielamy się zarówno w pilotów samolotów, jak i kierowców czołgów (Wojska Lądowe dostępne na PC-tach w ramach otwartej bety od maja bieżącego roku).

Twórcy War Thunder nieustannie pracują nad rozwojem swojego dzieła i w sierpniu ogłosili, że obecnie dłubią przy systemie destrukcji, który wzbogaci rozgrywkę o zniszczalne otoczenie, ale to oczywiście nie jedyne nowości zmierzające w kierunku popularnej produkcji.

Wielkimi krokami zbliża się aktualizacja w War Thunder, która doda nowe samoloty i pojazdy. Niedawno z kolei w World of Tanks wprowadzono nowe czołgi. Zapraszamy do działu Multigier, by zapoznać się z tymi tytułami.

War Thunder - obejrzyj klimatyczny zwiastun live-action - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

War Thunder

War Thunder