Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2012, 16:20

autor: Olek

Wampiry, wilkołaki i zombie w nowym dodatku do gry The Sims 3

We wrześniu na sklepowe półki trafi kolejny dodatek do bestselerowej symulacji życia The Sims 3. Rozszerzenie Nie z tego świata pozwoli graczom obdarzyć swoje Simy nadprzyrodzonymi mocami i przemienić wirtualne postaci w wampiry, wilkołaki, wróżki czy wiedźmy.

Wampiry, wilkołaki i zombie w nowym dodatku do gry The Sims 3 - ilustracja #1
Sim z krzywym zgryzem? Nie, to tylko Sim-wilkołak.

Wampiry w The Sims 3

Dodatek Nie z tego świata to kolejna próba wprowadzenia krwiopijców do gry The Sims 3. Wcześniej możliwość przeistoczenia się w wampira pojawiła się w wydanym dwa lata temu rozszerzeniu The Sims 3: Po Zmroku.

Deweloperzy z EA The Sims Studios zamierzają postraszyć graczy. Zapowiedziany dziś dodatek The Sims 3: Nie z tego świata to ukłon w stronę fanów, którzy od dawna domagali się wprowadzenia do gry elementów kojarzących się z horrorami, a zwłaszcza wampirzą sagą Zmierzch. Twórcy nie zapomnieli jednak również o miłośnikach zombie i innych monstrów.

Rozszerzenie pozwoli przemienić Simy w istoty obdarzone nadprzyrodzonymi mocami. W grze pojawią się m.in. wampiry, wilkołaki, wróżki, wiedźmy, czarodzieje oraz nieumarli. Postaci dysponować będą też umiejętnościami magicznymi, unikalnymi cechami oraz interakcjami. Dodatek Nie z tego świata wprowadzi również nową lokację – pełne mrocznych sekretów miasto Moonlight Falls. Rzecz jasna nie zabraknie nowych ścieżek kariery (mistyczny wróżbita, mistrz alchemii itp.), zaklętych przedmiotów oraz specjalnych atrakcji, jak wyścigi na miotłach czy inwazja żywych trupów.

Wampiry, wilkołaki i zombie w nowym dodatku do gry The Sims 3 - ilustracja #2
Dziś w menu wywar ze skrzydeł nietoperza.

Jednym z najciekawiej zapowiadających się elementów rozszerzenia wydaje się możliwość tworzenia magicznych przedmiotów i przygotowywania mikstur. Te ostatnie pozwolą postaciom np. szybciej zrobić karierę, stracić na wadze lub zamienić się w zombie. Co ciekawe, wywarami własnej produkcji można będzie wymieniać się z innymi graczami.

Dodatek The Sims 3: Nie z tego świata trafi do sprzedaży we wrześniu i dostępny będzie jedynie w wersji na komputery PC oraz Mac. Za pośrednictwem platformy Origin można już składać zamówienia na Edycję Limitowaną, w której pojawią się elementy zaczerpnięte wprost z facebookowego przeboju Plants vs. Zombies.

Wampiry, wilkołaki i zombie w nowym dodatku do gry The Sims 3 - ilustracja #3
Inwazja zombie w The Sims 3: Nie z tego świata.
  1. Oficjalna strona internetowa dodatku The Sims 3: Nie z tego świata.