Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Materiały promocyjne 23 maja 2024, 13:00

W tym konkursie ASUS-a możesz wygrać laptopa wartego prawie 20 tysięcy złotych

Stwórz zwiastun gry Ghostrunner 2 i zgarnij potężnego laptopa w ramach akcji #ROG4Creators Gaming is Creating organizowanej przez markę ASUS Republic of Gamers.

Źródło fot. ASUS
i

Interesujesz się montażem filmów i chciałbyś połączyć to z pasją do gier wideo? W takim razie mamy dobrą wiadomość, ponieważ właśnie wystartowała nowa odsłona akcji #ROG4Creators organizowanej przez markę ASUS Republic of Gamers.

Weź udział w konkursie ROG My Trailer

ROG My Trailer – stwórz zwiastun gry Ghostrunner 2

To już piąta edycja konkursu organizowanego w ramach akcji #ROG4Creators. Ta skupia się na zwiastunach gier wideo, które odgrywają kluczową rolę podczas każdej kampanii marketingowej. Kto zresztą może o tym wiedzieć więcej niż ambasadorzy tegorocznej odsłony – Tomek Wikliński (pracował przy materiałach do takich gier jak Dying Light czy Cyberpunk 2077) oraz Karol Sapiński (m.in. Dying Light, The Medium).

To właśnie oni poprowadzą Cię przez instruktażową część konkursu. W serii tutoriali podzielą się swoim doświadczeniem z zakresu montażu zwiastunów gier wideo i udzielą przydatnych wskazówek, które pomogą w wykonaniu zadania konkursowego.

Polega ono na stworzeniu za pomocą udostępnionych przez organizatora materiałów zwiastuna gry Ghostrunner 2, wyprodukowanej przez polskie studio One More Level.

W zwiastunach uczestników konkursu trzeba wykorzystać również utwór muzyczny ROG. Jednym z nich jest “Reality”, w którym można usłyszeć wokal samego Troya Bakera, znanego z The Last of Us czy Uncharted - Marcin Czech z firmy ASUS Polska

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wejdź na stronę ROG4Creators.
  2. Pobierz wymagane materiały.
  3. Jeżeli jeszcze nie posiadasz, pobierz i zainstaluj dowolny program do edycji wideo. Ambasadorzy akcji zalecają Adobe Premiere lub DaVinci Resolve.
  4. Stwórz zwiastun gry Ghostrunner 2. Pamiętaj, że całość nie może trwać dłużej niż 90 sekund, mieć rozdzielczość 1920x1080 oraz płynność 60 klatek na sekundę.
  5. Wrzuć zwiastun na publiczny kanał serwisu YouTube i wypełnij podany na stronie formularz. W opisie filmu koniecznie zamieść hasztag #ROG4Creators.

Prace konkursowe można zgłaszać do 20 czerwca!

Źródło: ASUS - W tym konkursie ASUS-a możesz wygrać laptopa wartego prawie 20 tysięcy złotych - wiadomość - 2024-06-01
Źródło: ASUS

Wygraj laptopa ASUS ROG Zephyrus G16 z RTX-em 4090

Nadesłane zwiastuny zostaną ocenione przez wspomnianą dwójkę ambasadorów – Tomka Wiklińskigo i Karola Sapińskiego, do których dołączy Michał Mańka z tvgry oraz Jędrzej Juszczak z Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Na zwycięzcę czeka laptop ROG Zephyrus G16 o wartości 19 999 zł, wyposażony w najnowszy procesor Intel Core Ultra 9 oraz kartę graficzną GeForce RTX 4090. To jednak nie wszystko, ponieważ organizatorzy przewidzieli także inne nagrody, takie jak doładowania na zakup gier oraz gadżety marki ASUS Republic of Gamers.

Przy okazji warto zaznaczyć, że firma ASUS we współpracy z serwisem GRYOnline.pl organizuje także drugi, współistniejący, konkurs o nieco niższym progu wejścia – ROG My Script. Szczegóły na jego temat opublikujemy już niedługo.

Materiał powstał we współpracy z firmą ASUS.

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej