Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 maja 2016, 18:47

W rozMMOwie polecamy – najlepsza darmówka na majówkę

Dziś w rozMMOowie, czyli cyklu w którym chodzi o Wasze opinie, pytamy o radę. W co polecacie zagrać w te wcale nie tak ciepłe, majówkowe dni.

Pytanie brzmi: w co grać? - W rozMMOwie polecamy – najlepsza darmówka na majówkę - wiadomość - 2019-02-06
Pytanie brzmi: w co grać?

Zbliża się półmetek majówki. Pogoda nie zachwyca, więc to doskonała okazja, aby z czystym sumieniem oddać się graniu. Jednak jako że jesteśmy dopiero przed zalewem tegorocznych premier, z pomocą przychodzą tytuły darmowe (a przynamniej pozwalająca rozpocząć zabawę bez płacenia). Dziś więc pytam co polecilibyście właśnie teraz? Ze swojej strony sugeruję odświeżyć sobie Team Fortress 2 – przyda się przed pierwszymi premierami bohaterskich strzelanek, czyli Battlebornem, a przede wszystkim Overwatchem. Poza tym TF2 wcale nie zestarzało przez te lata aż tak bardzo!

A Wy odkryliście ostatnio coś ciekawego? A może testowaliście najnowszego pretendenta do karcianego tronu, w postaci Duelist? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach – liczę na kilka perełek!

W rozMMOwie polecamy – najlepsza darmówka na majówkę - ilustracja #2

RozMMOwy to mini-cykl, w którym chodzi o Twoją opinię, czytelniku. W każdej wiadomości poruszamy aktualne tematy dotyczące wszelakich gier sieciowych, po to, aby usłyszeć o Waszych doświadczeniach i przeczytać Wasze opinie.