Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2016, 08:30

autor: Makek

Kolejny teaser Call of Duty: Infinite Warfare

W sieci pojawił się kolejny zwiastun nadchodzącej części Call of Duty o podtytule Infinite Warfare. Film jest utrzymany w podobnym klimacie jak opublikowany kilka dni temu poprzedni teaser (Know Your Enemy) i stanowi tylko przedsmak oficjalnego ogłoszenia najnowszego Call of Duty, które ma nastąpić dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Call of Duty: Infinite Warfare, najnowsza część jednej z najpopularniejszych serii strzelanek w historii, doczekała się kolejnego minizwiastuna. Krótki film zatytułowany “We can still fight back!” pojawił się na oficjalnym kanale YouTube należącym do Call of Duty. Zarówno w tym, jak i w poprzednim trailerze nie zawarto żadnych konkretnych informacji. Sądząc jednak po klimacie oraz otoczeniu, w jakim znajdują się bohaterowie, można przypuszczać, że Infinite Warfare przeniesie graczy w daleką przyszłość – podobnie jak ostatnie części Call of Duty.

Ze zwiastunem związana jest również nietypowa akcja na Facebooku. Po dodaniu do swojego Messengera użytkownika „CODMessenger” (możecie zrobić to tutaj) możemy rozmawiać z bohaterem najnowszego trailera. Po krótkiej konwersacji oraz wpisaniu na czacie specjalnego kodu „GCNE3MD4GATF”, niejaki porucznik Reyes zdradza, że o godzinie 16:00 GMT (18:00 czasu polskiego) zacznie grać muzyka. Możemy podejrzewać, że o doczekamy się wtedy oficjalnego, pełnoprawnego zwiastuna Call of Duty: Infinite Warfare.

Przypominamy, że Call of Duty: Infinite Warfare tworzone jest przez studio Infinity Ward, a data premiery, jaka ostatnio wyciekła do sieci wskazuje na 4 listopada 2016 roku, o czym informowaliśmy niedawno. Przy produkcji najnowszej części pomagają Taylor Kurosaki oraz Jacob Minkoff ze studia Naughty Dog, znanego z takich gier jak The Last Of Us czy serii Uncharted.

 

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.