Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2016, 09:56

Kolejny dobry tydzień Dark Souls III. Top 10 Steam (24 - 30 kwietnia)

Dark Souls III nadal nie oddaje prowadzenia na liście bestsellerów Steama, ale biorąc pod uwagę majowe premiery trudno będzie grze From Software stawić czoła nadchodzącym potencjalnym nowym hitom.

Kolejny tydzień należący do Dark Souls III nie powinien już nikogo dziwić. Hidetaka Miyazaki nie zamierza już wracać do stworzonej przez siebie serii i wraz ze studiem From Software, które na swoim koncie zgromadziło już całkiem sporo gier, niemal zupełnie nieznanych polskiemu graczowi (serie kojarzone z PlayStation: King’s Field, Armored Core; przygotowane wyłącznie z myślą o pierwszej konsoli Xbox dwie części Otogi, Chromehounds na Xboksa 360), przygotowuje coś zupełnie nowego. Na pierwsze rezultaty prac będziemy musieli z pewnością poczekać przynajmniej do przyszłego roku, ale miejmy nadzieję, że fani nie poczują się rozczarowani. Na listę hitów Steama powróciło ARK: Survival Evolved oraz Śródziemie: Cień Mordoru. W pierwszej dziesiątce mamy także dwie pozycje należące do uniwersum Warhammera: rozgrywający się w Starym Świecie Total War i sięgający czterdzieści tysięcy lat w jego przyszłość Battlefleet Gothic: Armada.

1.

Dark Souls III

2.

Rocket League

3.

Counter-Strike: Global Offensive

4.

Grand Theft Auto V

5.

ARK: Survival Evolved

6.

Śródziemie: CIeń Mordory GOTY

7.

Total War: WARHAMMER

8.

Battlefleet Gothic: Armada

9.

Dark Souls III Deluxe Edition

10.

Factorio

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dark Souls III

Dark Souls III