Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2021, 11:27

W PUBG może się pojawić budowanie osłon

Firma PUBG Studio zastanawia się nad wzbogaceniem strzelanki battle royale Playerunknown's Battlegrounds o nowe mechaniki. Na liście można znaleźć m.in. konstruowanie osłon.

W SKRÓCIE:

  1. deweloperzy z PUBG Studio rozpatrują dodanie nowych funkcji do Playerunknown's Battlegrounds;
  2. twórcy przedstawili graczom ankietę, w której można znaleźć m. in. możliwość budowania osłon, szybsze wskrzeszanie / leczenie graczy czy konstruowanie pułapek.

Wszystko wskazuje na to, że twórcy Playerunknown’s Battlegrounds rozpatrują wzbogacenie swojego dzieła o możliwość konstruowania osłon i szybszego / sprawniejszego wskrzeszania lub leczenia pokonanych członków zespołu. Informacje pojawiły się w ankiecie, którą można znaleźć w sekcji „News” na ekranie logowania gry. Screeny z dokumentu zostały opublikowane na Twitterze przez użytkownika o ksywie PlayerIGN.

Możliwe nowe funkcje PUBG. - W PUBG może się pojawić budowanie osłon - wiadomość - 2021-02-15
Możliwe nowe funkcje PUBG.

Na liście pojawia się też parę innych ciekawostek. Mowa np. o możliwości konstruowania pułapek, oszukiwania wrogów fałszywymi alarmami czy oznaczania ich, by inni członkowie naszego zespołu mogli łatwiej ich dostrzec. Rozpatrywane jest również dodanie do gry sprzętu pozwalającego dostać się w miejsca nieosiągalne dla innych.

Oczywiście w tym momencie trudno powiedzieć, które – jeśli w ogóle którekolwiek – z przedstawionych pomysłów trafią do gry.

  1. Recenzja gry Playerunknown’s Battlegrounds – PUBG to fenomen roku, ale nie gra roku
  2. PUBG – poradnik
  3. PUBG – strona oficjalna