Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 10:34

autor: Movis

PUBG – data premiery pełnej wersji i testy mapy Miramar

Na nocnej gali The Game Awards nie mogło zabraknąć Playerunknown's Battlegrounds. Oprócz obiecanego fragmentu rozgrywki z pustynnej mapy mapy podzielono się datą premiery wersji 1.0 na PC i podjęto temat pierwszych publicznych testów Miramar.

Sensacja, jaką na przestrzeni ostatniego roku stała się strzelanka Playerunknown's Battlegrounds dochodzi do kulminacyjnego punktu. Po wielomiesięcznych zapowiedziach opuszczenia Wczesnego Dostępu Steam, twórcy w końcu ujawnili dokładną datę premiery tytułu na PC. Aktualizacja 1.0 ma pojawić się na serwerach live 20 grudnia 2017 roku.

Co by tu pierwszego zwiedzić… - PUBG – data premiery pełnej wersji i testy mapy Miramar - wiadomość - 2017-12-08
Co by tu pierwszego zwiedzić…

Dobra nowina została ogłoszona na nocnej gali The Game Awards. PUBG Corp. już wcześniej zapowiadało prezentację mapy Miramar „w ruchu” – okazuje się, że zdecydowali się na format nieco ponad minutowego trailera (poniżej). Przy okazji, szumnie zapowiedziano pierwszy publiczny test nowego terenu walk. Szybko jednak okazało się, że zostanie on nieco opóźniony. Z najnowszych informacji na oficjalnym Twitterze wyczytać można, że pierwsze skoki ze spadochronem na pustynne tereny gracze będą mogli wykonać dziś o 11:00 czasu polskiego. By się na nie załapać, wystarczy pobrać aplikację Playerunknown's Battlegrounds (Test Server) ze Steama.

Z wpisu blogowego wiemy zaś, że weekendowy test zakończy się 10 grudnia. Informacja podsumowuje też nowości w becie Miramar. Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, do arsenału zostanie dodany rewolwer R45, obrzyn i karabin dźwigniowy Win94. Spodziewać się też można pustynnej wariacji snajperskiego stroju Ghillie. Nowe pojazdy to van (masywny pojazd w typie hipisowskiego VW busa), pickup oraz skuter wodny Aquarail. Na zakurzonych drogach znajdą się także „przemalowane” wersje motocykla i dwuosobowego gazika.

Kolejnym wielkim dniem w „kalendarzu adwentowym” PUBG jest 12 grudnia. Wtedy odbędzie się premiera tytułu w programie Xbox Game Preview.

  1. Oficjalna strona gry Playerunknown’s Battlegrounds
  2. Playerunknown’s Battlegrounds – kompendium wiedzy
  3. Steam na kolanach – jak Playerunknown’s Battlegrounds skradło serca pecetowych graczy