Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2019, 08:54

autor: Aquma

W grudniu doczekamy się oficjalnej zapowiedzi Dragon Age 4? BioWare świętuje 10 lat marki

4 grudnia będzie miała miejsce dziesiąta rocznica powstania serii Dragon Age. Wygląda na to, że twórcy cyklu - studio BioWare - mogą tego dnia upublicznić nowe informacje na temat jego kolejnej odsłony.

Już wkrótce więcej informacji o Dragon Age 4? - W grudniu doczekamy się oficjalnej zapowiedzi Dragon Age 4? Bioware świętuje 10 lat marki - wiadomość - 2019-11-04
Już wkrótce więcej informacji o Dragon Age 4?

Firma BioWare - odpowiedzialna m.in. za kultowe serie Mass Effect oraz Dragon Age - zaprosiła fanów na wydarzenie związane z dziesiąta rocznicą powstania drugiej ze wspomnianych marek. Odbędzie się ono 4 grudnia i możliwe, że w jego trakcie się doczekamy się oficjalnej zapowiedzi czwartej części cyklu. Wskazuje na to użyty w poniższym tweecie zwrot Dragon 4ge.

Nie przedstawiono żadnych dodatkowych detali, a biorąc pod uwagę datę, tweet może być też nawiązaniem do samej rocznicy, choć wydaje się to mało prawdopodobne. Deweloperom prawdopodobnie zależy na podsyceniu zainteresowania serią oraz uspokojeniu jej fanów - szczególnie zważywszy na niedawne, niepokojące doniesienia na temat dość odległej daty premiery kolejnej odsłony. Zalecamy jednak stonowanie oczekiwań - najbardziej prawdopodobne jest, że deweloperzy pokażą kolejny trailer bez fragmentów rozgrywki.

Ostatnią odsłoną serii Dragon Age była Dragon Age: Inkwizycja z 2014 roku. W czasie zeszłorocznej gali The Game Awards (w grudniu) BioWare zaprezentowało teaser czwartej części cyklu, który sugeruje, że gra podejmie jeden z wątków rozpoczętych w poprzedniej części, powiązany z tzw. Dreadwolfem. Niestety, w tym roku doszły nas wieści, że produkcja boryka się ze sporymi problemami, w rezultacie których m.in. straciła głównego producenta.

  1. Dragon Age – strona oficjalna