Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2019, 09:47

autor: Aquma

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves uwielbiał swoją postać. Poprosił o podwojenie czasu ekranowego

Wygląda na to, że Keanu Reeves naprawdę polubił wcielanie się w Johnny’ego Silverhanda w najnowszej grze RPG studia CD Projekt RED - Cyberpunku 2077. Według włoskiego dziennikarza aktor miał naciskać na podwojenie czasu ekranowego swojej postaci.

Keanu naprawdę polubił Johnny’ego SIlverhanda. Źródło zdjęcia: AFP. - Cyberpunk 2077: Keanu Reeves uwielbiał swoją postać. Poprosił o podwojenie czasu ekranowego - wiadomość - 2019-11-04
Keanu naprawdę polubił Johnny’ego SIlverhanda. Źródło zdjęcia: AFP.

Aktor Keanu Reeves - który wcieli się w Johnny’ego Silverhanda w nadchodzącej grze action RPG studia CD Projekt Red, czyli Cyberpunku 2077, podobno uwielbiał odgrywanie wspomnianej postaci. Spodobała mu się ona tak bardzo, że poprosił o... podwojenie czasu ekranowego (mowa o czasie w grze, co zapewne oznacza zwiększenie ogólnej liczby dialogów bohatera), na co deweloperzy przystali. Źródłem tych doniesień jest rozmowa z dublerem Keanu, Lucą Wardem, przeprowadzona przez dziennikarza TGCOM 24 w czasie włoskiego konwentu Lucca Comics and Games Convention.

Już wcześniej słyszeliśmy o tym, że Johnny Silverhand będzie bohaterem niezwykle ważnym dla fabuły Cyberpunka 2077 - pod względem liczby nagranych linii dialogowych ma to być druga postać w grze. Wygląda na to, że tak duża rola częściowo jest wynikiem zaangażowania jej odtwórcy. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że scenarzyści odpowiednio tę sytuację wykorzystali, a dodatkowe kwestie nie będą sprawiały wrażenia doczepionych na siłę.

Przypominamy, że w polskiej wersji językowej gry w Johnny’ego Silverhanda wcieli się Michał Żebrowski. Cyberpunk 2077 trafi na rynek 16 kwietnia 2020 roku w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Polskie studio wiąże z tym tytułem olbrzymie oczekiwania, podobnie jak analitycy i inwestorzy.

  1. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna
  2. Wszystko o Cyberpunk 2077
  3. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  4. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
  5. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.