Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2013, 08:51

VGX 2013 - co pokazano na gali (m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon, Dying Light, Thief, Destiny i Titanfall)

Podczas gali VGX 2013 zaprezentowano świeże zwiastuny z gier Wiedźmin 3: Dziki Gon, Thief, South Park: The Stick of Truth, Quantum Break, Destiny, Titanfalll, Tom Clancy’s The Division oraz Broken Age oraz zapisy demonstracji Dying Light i Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Ujawnion także gry Game of Thrones, Tales from the Borderlands, No Man's Sky oraz Tomb Raider: Definitive Edition.

VGX 2013 - co pokazano na gali (m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon, Thief, Destiny i Titanfall) - ilustracja #1

Zgodnie z przewidywaniami gala VGX 2013 wypełniona została ciekawymi zwiastunami i prezentacjami. Pokazano zarówno świeże materiały z ujawnionych wcześniej projektów, jak i wykorzystano imprezę do ujawnienia kilku nowych produkcji.

Zebraliśmy dla Was wszystkie filmiki w jednym miejscu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Inny polski zespół, czyli Techland, poszedł w odmiennym kierunku i przywiózł na VGX grywalne demo Dying Light w wersji na PlayStation 4.

Thief

Fani cyklu Thief mają podwójne powody do zadowolenia. Nie tylko zaprezentowano nowy zwiastun fabularny, ale pojawił się również pięciominutowy zapis rozgrywki.

Quantum Break

Natomiast studio Remedy Entertainent pokazało zwiastun Quantum Break, czyli gry akcji, która powstaje wyłącznie z myślą o Xboksie One. Filmik zawierał sporo nowych informacji i materiałów, w tym pierwsze pokazane do tej pory fragmentami rozgrywki.

Destiny

Na gali nie zabrakło również studia Bungie. Ojcowie cyklu Halo zaprezentowali dynamiczny zwiastun swojej następnej wielkiej marki, czyli Destiny.

Tom Clancy’s The Devision

Natomiast zespół Massive Entertainment przygotował zwiastun pokazujący możliwości technologii Snowdrop Engine, czyli silnika, który napędza strzelankę MMO Tom Clancy’s The Devision.

Titanfall

Z kolei dwa nowe zwiastuny ze strzelanki Titanfall stylizowany były na reklamy zachwalające możliwości dwóch klas mechów - Stryder i Ogre.

Game of Thrones

Potwierdziły się plotki sprzed kilku dni. Studio Telltale pracuje nad adaptacją Gry o Tron. Na razie niewiele wiadomo na temat tego projektu, poza tym, że będzie on przygodówką z duża ilości wyborów moralnych. Jednocześnie podczas zabawy mają pojawić się bitwy o dużej skali.

Tales from the Borderlands

Ludzie z Telltale ujawnili również drugi projekt, którym okazała się gra Tales from the Borderlands, czyli epizodyczna przygodówka osadzona w świecie znanym z serii studia Gearbox.

Broken Age

Na VGX nie mogło zabraknąć również studia Obsidian Entertainment z nowym materiałem z humorystycznego RPG-a South Park: The Stick of Truth.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Natomiast podczas kilkuminutowej prezentacji zmierzającej na Wii U platformówki Donkey Kong Country: Tropical Freeze ujawniono, że jedną z grywalnych postaci będzie stary goryl imieniem Cranky.

Tomb Raider: Definitive Edition

Zapowiedziano także Tomb Raider: Definitive Edition, czyli ulepszoną wersję tegorocznego przeboju, która zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

The LEGO Movie Videogame

Mogliśmy obejrzeć także zwiastun The LEGO Movie Videogame, czyli kolejnej gry studia Traveller’s Tales.

No Man's Sky

Na koniec warto wspomnieć o No Man's Sky, czyli nowej grze studia Hello Games, znanego z serii Joe Danger.