Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2021, 10:26

Valorant otrzyma nowego agenta, zobacz imponujący zwiastun

Zespół Riot Games wypuścił imponujący zwiastun drugiego Epizodu gry Valorant. Pokazuje on w akcji Yoru, czyli nowego agenta, którym będziemy mogli pokierować.

Studio Riot Games wypuściło filmik, który zapowiada nadchodzący Episode 2, czyli następny etap rozwoju sieciowej strzelanki Valorant.

Materiał to tzw. cinematic, więc nie ma w nim żadnych fragmentów rozgrywki. Mimo to możemy się z niego dowiedzieć sporo na temat przyszłości gry. Przede wszystkim ujawnia on tożsamość następnego grywalnego agenta, który dołączy do obsady Valorant. Będzie nim podstępny Yoru.

Pierwsze informacje o tej postaci wyciekły w grudniu ubiegłego roku i nowy cinematic potwierdza ich prawdziwość. Yoru to Japończyk należący do kategorii szturmowców. Mimo to stylem rozgrywki będzie mocno odbiegać od innych postaci w tej kategorii, takich jak Jett, Phoenix czy Raze. Zamiast frontalnych ataków nowy agent będzie preferował taktykę skradankową.

Yoru będzie teleportować się na krótkie dystanse, oślepiać przeciwników, tworzyć fałszywe odgłosy kroków, a nawet podróżować do własnego wymiaru, co w praktyce uczyni go niewidzialnym.

Epizod 2 Valorant udostępniony zostanie w formie aktualizacji, która zadebiutuje jutro, czyli 12 stycznia. W jego ramach pojawi się nowy battle pass i dodatkowe skórki.

Przypomnijmy, że Valorant ukazał się w czerwcu ubiegłego roku. Gra dostępna jest wyłącznie na PC i korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Recenzja gry Valorant – świetny zlepek sprawdzonych pomysłów
  2. Valorant - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry