Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2021, 09:36

autor: Aquma

Stardew Valley Expanded - mod z nową mapą już kompatybilny z wersją 1.5

Znana modyfikacja Stardew Valley Expanded otrzymała aktualizację do wersji 1.12. Najważniejszą nowością jest kompatybilność z patchem 1.5, ale mod wprowadza też dużo nowej zawartości.

W SKRÓCIE:

  1. mod Stardew Valley Expanded otrzymał wersję 1.12, która jest kompatybilna z aktualizacją 1.5 do Stardew Valley;
  2. modyfikacja wprowadza zupełnie nową mapę – Grandpa’s Farm.

Twórca moda Stardew Valley Expanded – dedykowanego hybrydzie symulatora rolnika i gry RPG od niezależnego studia Concerned Ape – poinformował, że na portalach Nexus Mods oraz ModDrop została udostępniona najnowsza wersja modyfikacji. Wydanie 1.12 jest kompatybilne z aktualizacją 1.5 do wspominanego tytułu.

Mod oferuje także nową zawartość w postaci mapy Grandpa’s Farm (pol. Farma Dziadka). Znajdziemy na niej sporo sekretów, kolejnych zadań do wykonania i ciekawostek do odnalezienia w czasie eksploracji (m.in. tajemniczą szopę, której zagadki twórca modyfikacji nie zdradził). Warto przy tym zaznaczyć, że mapa z poprzednich wersji Stardew Valley Expanded również jest dostępna, ale to Grandpa’s Farm jest teraz uznawana za domyślną.

FlashShifter, czyli autor moda Stardew Valley Expanded, udzielił nam zgody na umieszczenie projektu na naszym FTP wraz z polską instrukcją instalacji:

  1. Stardew Valley Expanded - pobierz modyfikację
  2. Grandpa's Farm - pobierz modyfikację
  3. Immersive Farm 2 Remastered - pobierz modyfikację
  1. Stardew Valley Expanded 1.12 – Nexus Mods
  2. Stardew Valley – poradnik
  3. Stardew Valley – strona oficjalna