Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2021, 12:03

autor: Aquma

No More Room in Hell 2 - sequel darmowej gry o zombie zadebiutuje w tym roku

No More Room in Hell 2 – kooperacyjna strzelanka będąca kontynuacją popularnej produkcji wyrosłej na modzie do gry Half-Life 2 – otrzymało własną kartę na Steamie.

W SKRÓCIE:

  1. No More Room in Hell 2 otrzymało własny profil na Steamie;
  2. w tym roku gra zadebiutuje we wczesnym dostępie;
  3. otrzymamy ośmioosobowy tryb kooperacyjny i dwie rozbudowane mapy.

Na Steamie pojawiła się karta No More Room in Hell 2 – sequela kooperacyjnej strzelanki osadzonej w świecie opanowanym przez zombie, nad którym pracuje studio Lever Games. Produkcja powinna w tym roku zadebiutować w programie Wczesnego Dostępu (cena na razie nie jest znana). Premiera pełnej wersji odbędzie się po około 12 miesiącach. Jakiś czas temu deweloperzy opublikowali też trailer, który znajdziecie poniżej.

Tytuł będzie oferował ośmioosobowy tryb kooperacyjny. Wraz ze znajomymi postaramy się przetrwać na jednej z dwóch odmiennych map. Pierwsza z nich – Brooklyn Heights – ma czerpać inspirację z Nowego Jorku. Z kolei lokacja o dźwięcznej nazwie Night of the Living Dead będzie bazowała na wiejskich terenach w amerykańskim stanie Pensylwania. Jest to nawiązanie do słynnego filmu Noc żywych trupów w reżyserii George’a Romero.

W pełnej wersji gry pojawi się więcej zawartości (m.in. trzy kolejne lokacje – Stockades Shopping Mall, National Guard Bureau i Liberty Island). Warto przy tym odnotować, że wszystkie mapy mają charakteryzować się częściową losowością – nie zawsze otrzymamy możliwość wejścia do tych samych miejsc, a do tego często będziemy natrafiali na inne zagrożenia (mowa np. o pułapkach ze zmiennym umiejscowieniem). Dzięki temu każda rozgrywka powinna wyglądać odrobinę inaczej.

Seria No More Room in Hell narodziła się w 2011 roku jako modyfikacja do strzelanki Half-Life 2. Olbrzymia popularność moda zachęciła jego autorów do stworzenia samodzielnej, darmowej produkcji, która zadebiutowała na Steamie niedługo później.

  1. No More Room in Hell 2 – strona oficjalna
  2. No More Room in Hell 2 na Steamie