Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2020, 11:17

autor: Froozyy

Valorant na razie tylko na PC; kontrolery bez wspomagania celowania

Deweloperzy ze studia Riot Games potwierdzili, że jeśli chodzi o Valorant, to póki co skupią się wyłącznie na pecetach. Gra być może trafi na inne platformy w przyszłości.

Valorant na razie tylko na PC; kontrolery bez wspomagania celowania - ilustracja #1
W Valorant póki co zagramy tylko na PC.

Zamknięta beta Valorant ruszy dopiero 7 kwietnia, ale od wczoraj streamerzy dzielą się ze swoimi widzami materiałami z produkcji, które zostały nagrane w zeszły weekend podczas pokazu online. Na wczorajszej transmisji na żywo u użytkownika TimTheTatman, który rozmawiał z deweloperami gry, jeden z twórców, zapytany o plany wypuszczenia Valorant na konsole, powiedział, że obecnie studio chce się skupić wyłącznie na wersji PC, ale w przyszłości nie wyklucza także innych platform.

Obecnie skupiamy się tylko na PC. Jesteśmy otwarci na eksplorację możliwości innych platform, ale na razie skupiamy się wyłącznie na komputerach osobistych.

Przy okazji warto także zaznaczyć, że jakiś czas temu jeden ze streamerów zdradził, iż gracze używający kontrolerów w Valorant nie będą mogli korzystać z systemu wspomagania celowania znanego z innych tego typu produkcji.