Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2020, 20:47

autor: Entelarmer

Riot Games ujawnia datę rozpoczęcia zamkniętej bety Valorant

Studio Riot Games ogłosiło datę rozpoczęcia beta-testów gry Valorant. Szansę na sprawdzenie drużynowego FPS-a z bohaterami w stylu Overwatcha otrzymamy już w przyszłym tygodniu.

Riot Games ujawnia datę rozpoczęcia zamkniętej bety Valorant - ilustracja #1
Nowego konkurenta Counter-Strike’a będziemy mogli sprawdzić w przyszłym tygodniu

W ostatnich tygodniach sporo dowiedzieliśmy się na temat Valorant, sieciowej strzelanki będącej jednym z wielu (naprawdę wielu) nowych projektów studia Riot Games. Nasz serwis miał już okazję zapoznać się z grą, a wkrótce Wy również otrzymacie taką możliwość. Twórcy ujawnili datę rozpoczęcia zamkniętych beta-testów Valorant, wyznaczoną na 7 kwietnia. Na początek będą mogli zagrać gracze m.in. z Europy oraz Ameryki Północnej, o ile otrzymają zaproszenie. Aby mieć szansę na jego zdobycie, należy posiadać zarejestrowane konto Riot i powiązać je z kontem na Twitchu, a następnie oglądać streamy z gry.

Dla przypomnienia: Valorant będzie całkowicie darmowe z opcjonalnymi mikropłatnościami, które mają nie wpływać na rozgrywkę. Debiut pełnej wersji przewidziano na lato 2020 roku. Zawczasu możecie też sprawdzić wymagania sprzętowe gry, by mieć pewność, że Wasz sprzęt poradzi sobie z produkcją w wersji beta. Więcej informacji na temat testów oraz samego Valorant znajdziecie na oficjalnej stronie tytułu.