Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2020, 10:43

autor: Frozen

Rockstar rozdaje wirtualne dolary w GTA Online

Studio Rockstar Games przygotowało specjalny prezent dla każdego, kto w tym miesiącu zaloguje się do Grand Theft Auto Online – pół miliona dolarów GTA.

Rockstar rozdaje wirtualne dolary w GTA Online - ilustracja #1
Darmowa gotówka zawsze się przyda.

Każdy użytkownik, który zaloguje się w kwietniu do Grand Theft Auto Online, otrzyma jednorazowy prezent w postaci 500 000 dolarów GTA. Nagroda automatycznie pojawi się na koncie gracza w Maze Bank – najpóźniej w ciągu siedmiu dni od jej zdobycia.

To nie jedyna atrakcja, jaką Rockstar Games przygotowało na te trudne czasy. Do środy, 8 kwietnia, w GTA Online odbywać się będzie specjalne wydarzenie Arena War, podczas którego seria na arenie będzie premiowana potrójnymi nagrodami. Trzy razy więcej GTA$ i RP czeka na graczy także w próbach czasowych „Tartak” oraz „La Fuente Blanca”, zaś Konfiskata Premium Deluxe Simeona będzie nagradzana w tym tygodniu podwójnie.

Do 8 kwietnia wszystkie trzy warianty pojazdu Sasquatch na arenę (szok przyszłości, apokalipsa i koszmar) będą tańsze o 60%. Obniżkami cen zostaną objęte również:

  • warsztat przy arenie (zniżka 50%);
  • czołg RC Invade & Persuade (zniżka 40%);
  • Ocelot Stromberg (zniżka 60%);
  • RC Bandito (zniżka 40%);
  • Grotti X80 Proto (zniżka 50%).

Oprócz tego członkowie Twitch Prime, którzy połączą swoje konto z Rockstar Games Social Club, otrzymają zniżkę 75% na wszystkie warianty ZR380 i MTL Cerberusa na arenę. Przypominamy, że do końca maja 5% przychodów z tytułu sprzedaży zawartości w GTA Online i Red Dead Online Rockstar Games przekaże na fundusz pomocowy związany z epidemią koronawirusa.

  1. Oficjalna strona GTA Online
  2. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem
  3. Grand Theft Auto Online - poradnik do gry