Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2020, 20:35

autor: Froozyy

Gameplaye z Valorant na Twitchu ogląda blisko milion widzów

Od 19:00 na Twitchu można oglądać gameplaye z najnowszej produkcji Riot Games - Valorant. Materiały z sieciowej strzelanki przyciągnęły uwagę prawie miliona widzów jednocześnie.

Gameplaye Valorant na Twitchu ogląda blisko milion widzów - ilustracja #1
Będziecie grali w Valorant?

Dzisiaj od godziny 19:00 czasu polskiego najpopularniejsi wybrani streamerzy prezentują widzom materiały z sieciowej gry FPS Valorant nagrane w zeszły weekend podczas pokazu online. Są to pierwsze obszerne gameplaye z produkcji, która ma podbić rynek strzelanek multiplayer, więc nie dziwi fakt, że przyciągają one przed ekrany ogromną liczbę widzów.

Na platformie Twitch.tv w jednym momencie tego wieczoru tytuł ten oglądało prawie milion osób (w momencie pisania tego newsa rekord wynosił 996 087). Grze na pewno pomógł fakt, że jedynym sposobem na dostanie się do zamkniętej bety (która zacznie się 7 kwietnia) jest połączenie konta Riot z Twitchem i oglądanie streama, licząc na łut szczęścia, dzięki któremu zostaniemy wybrani do testów. Warto zaznaczyć, że transmisje z gry nadal trwają, więc może się okazać, że magiczna bariera miliona widzów zostanie złamana jeszcze tej nocy. Dodatkowo jeden z wielu materiałów ukazujących rozgrywkę możecie obejrzeć poniżej.