Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2020, 20:27

Fan odtworzył Need for Speed: Most Wanted w rzeczywistości

W serwisie YouTube pojawił się film, w którym rozgrywka z Need for Speed: Most Wanted została przeniesiona do rzeczywistości. Za stworzenie materiału odpowiada internauta kryjący się po pseudonimem Chekunov_v.

Fan odtworzył Need for Speed: Most Wanted w rzeczywistości - ilustracja #1
Po piętnastu latach od premiery Need for Speed: Most Wanted doczekało się odtworzenia w rzeczywistości.

Internauta kryjący się pod pseudonimem Chekunov_v, specjalizuje się w filmach o tematyce motoryzacyjnej. Kilka dni temu na jego kanale w serwisie YouTube pojawił się materiał, w którym odtwarza on rozgrywkę z kultowego Need for Speed: Most Wanted w rzeczywistości.

Materiał ukazuje wszystkie najważniejsze elementy mechaniki gry – od swobodnej jazdy, przez pościg policyjny, po właściwy wyścig. W filmie kierowca prowadzi BMW M3 GTR o takim samym malowaniu, w jakim pojawiało się ono w Need for Speed: Most Wanted. Całość oglądamy z kamery usytuowanej za pojazdem, a na obraz nałożone są elementy interfejsu pochodzące z produkcji, takie jak prędkościomierz czy minimapa.

Warto wspomnieć, że jest to trzecia część cyklu filmów, w których Chekunov_v wraz z innymi kierowcami odtwarza gry z serii Need for Speed. W poprzednich dwóch materiałach, opublikowanych w przeciągu ostatnich miesięcy, twórca inspirował się odsłoną o podtytule Underground 2.