Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2022, 17:46

Nowy trailer Uncharted: Legacy of Thieves Collection przypomina o rychłej premierze na PS5

Do sieci trafił nowy zwiastun pakietu Uncharted: Legacy of Thieves Collection, który ukaże się na PS5 dokładnie za tydzień. Niestety, wciąż nie poznaliśmy konkretnej daty premiery na PC.

Jeśli mało Wam gier na PlayStation 5 i z niecierpliwością oczekujecie pakietu Uncharted: Legacy of Thieves Collection, to z pewnością ucieszy Was fakt, iż na kanale PlayStation w serwisie YouTube pojawił się dziś nowy trailer tej pozycji (patrzcie poniżej). Jako że składające się na nią produkcje mają już na karku po kilka lat, zlepek scen składających się na zwiastun nie jest niczym świeżym. Materiał ma po prostu przypomnieć o rychłej premierze kolekcji, która zaplanowana została na 28 stycznia, czyli równo za tydzień. Przynajmniej na PS5, bo konkretnej daty wydania pakietu na PC wciąż nie poznaliśmy.

Zapowiedź Uncharted: Legacy of Thieves Collection, czyli przeznaczonego na PlayStation 5 i PC wydania gry Uncharted 4: Kres złodzieja oraz samodzielnego dodatku do niej zatytułowanego Uncharted: Zaginione dziedzictwo, wydawała się czymś niezwykłym. Był to kolejny – po God of War z 2018 roku, Days Gone i Horizon: Zero Dawn – znak, że Sony definitywnie zaczyna stawiać na „blaszaki”. Jakiś czas później okazało się jednak, iż fani komputerów osobistych będą musieli poczekać nieco dłużej, aż Nathan Drake zaszczyci ich ulubioną platformę swoją obecnością. Miejmy nadzieję, że sympatyczny awanturnik nie ma zamiaru wystawiać naszej cierpliwości na zbytnią próbę.