Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2022, 19:23

Syberia: The World Before z nową datą premiery

Poznaliśmy nową datę premiery gry Syberia: The World Before. Ostatni tytuł, nad którym pracował Benoit Sokal, ukaże się w marcu tego roku.

Firma Microids podała wreszcie nową datę premiery gry Syberia: The World Before, na którą czeka wielu fanów przygodówek. W grudniu 2021 roku, gdy przesuwano debiut owej produkcji, dostaliśmy zapewnienie, że ukaże się ona z maksymalnie czteromiesięcznym poślizgiem, czyli przed końcem marca. Tak też się stanie – cyfrowa wersja ostatniej gry, przy której pracował Benoit Sokal, trafi 18 marca na PC (na Steama, GOG-a i do Epic Games Store). W późniejszym terminie możemy spodziewać się portu na niesprecyzowane na razie konsole.

Firma Microids zapewnia, że tych kilkanaście tygodni pozwoli jej oraz studiu Koalabs dostarczyć graczom niezapomnianych wrażeń. Jednocześnie Syberia: The World Before ma być swego rodzaju hołdem dla całej serii o przygodach Kate Walker, a tym samym dla stojącej za nimi wizji ojca marki Syberia, Benoita Sokala, który odszedł w maju zeszłego roku.

Jeśli chcecie już teraz poczuć klimat czwartej Syberii, to możecie przesłuchać kompletną ścieżkę dźwiękową z gry – jest ona dostępna na platformach streamingowych pokroju Spotify. Składa się na nią 27 kompozycji autorstwa Inona Zura (twórcy OST m.in. do poprzednich odsłon cyklu, Dragon Age’a: Początku, Fallouta: New Vegas czy Prince of Persia z 2008 roku). Całość trwa 58 minut i 33 sekundy.