Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2009, 18:30

Umieść swoje graffiti w Crackdown 2

Podobało się Wam pierwsze Crackdown? Wyczekujecie premiery drugiej odsłony tego klona GTA? A chcecie, by Wasze dzieło znalazło się w grze? Zatem czytajcie dalej.

Podobało się Wam pierwsze Crackdown? Wyczekujecie premiery drugiej odsłony tego klona GTA? A chcecie, by Wasze dzieło znalazło się w grze? Zatem czytajcie dalej.

Twórcy Crackdown 2, studio Ruffian Games, daje Wam możliwość pozostawienia po sobie śladu w formie graffiti. Cytując za oficjalną stroną: „Pacific City, by być szczerym, jest zaniedbane. Dziesięć lat minęło od wybuchowych wydarzeń z Crackodown i podczas tego czasu siły chaosu rozpanoszyły się na ulicach. (...) Pomyleńcy łażą po całym mieście, zniszczonych budynków nie da się rozpoznać, spalone skorupy samochodów zalegają na drogach, a wszędzie są psie odchody i graffiti. No, może z tym graffiti nie jest do końca tak, bo jeszcze nie zdążyliśmy się tym zająć. I to jest zadanie dla Was.” Już domyślacie się, co trzeba zrobić? Leniwi graficy z Ruffian Games chcą, by to gracze odwalili za nich kawał roboty i przesłali wzory malunków i napisów, z których najlepsze zostaną umieszczone w grze.

Szczegóły wyglądają następująco:

  1. prace trzeba nadesłać do 9 grudnia na adres [email protected],
  2. pliki (najchętniej w formacie PNG) mają mieć rozmiar 1024x1024 (w pikselach, oczywiście),
  3. prace mają być oryginalne i gustowne (nawet najładniej nakreślony obsceniczny organ tego czy innego rodzaju konkursu nie wygra).

Zwycięzcy wybrani przez twórców zostaną ogłoszeni w kolejnym tygodniu, a ich prace znajdą się w finalnej wersji Crackdown 2. Na zachętę na wspomnianej wyżej stronie opublikowano „dzieło” głównego projektanta gry, aby pokazać, że wcale nie musicie być niesamowicie uzdolnionymi artystami, by mieć szanse w zabawie. Brzmi dobrze? Zatem: czytelnicy, do dzieła!

Umieść swoje graffiti w Crackdown 2 - ilustracja #1
Kto okaże się zdolniejszy od głównego projektanta?