Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2016, 12:15

autor: Entelarmer

Umbrella Corps - nowy zwiastun oraz data premiery

Firma Capcom opublikowała nowy zwiastun sieciowej strzelaniny Umbrella Corps, która ma zadebiutować w maju. Oprócz ujawnienia map wzorowanych na czwartej i piątej odsłonie Resident Evil twórcy poinformowali o trybie dla jednego gracza.

Firma Capcom wypuściła nowy zwiastun gry Umbrella Corps – sieciowej strzelaniny osadzonej w uniwersum Resident Evil. Choć większość fanów zapewne znacznie chętniej zagrałaby w kolejną pełnoprawną odsłonę zombiakowej serii, informacje ujawnione na filmiku są raczej optymistyczne. W grze pojawi się odświeżona wersja sławnej wioski z Resident Evil 4, w której zamiast zombie spotkamy znanych z czwórki Ganados (choć, niestety, prawdopodobnie bez ikonicznego Dr. Salvadora i jego niemniej ikonicznej piły łańcuchowej). Nie zabraknie też odświeżonej kwatery głównej organizacji Tricell z Resident Evil 5, gdzie z kolei spotkamy „ukochane” pieski (Cerberusy).

Umbrella Corps ma być produkcją niemal stricte sieciową, niemniej w zwiastunie można znaleźć zapowiedź trybu The Experiment – ciągu ponad dwudziestu misji dla jednego gracza, każda z odmiennymi celami do wypełnienia. Twórcy opisali go jako „tryb hordy w stylu Koloseum”, a poziom trudności w tych wyzwaniach podniesie brak urządzenia Zombie Jammer, które po maksymalnym ulepszeniu w trybach wieloosobowych zapewni graczom zupełny brak zainteresowania ze strony zombie. Gra ma zadebiutować na PC oraz konsolę PlayStation 4 w Europie i Ameryce w maju tego roku w wersji cyfrowej, a kosztować ma 29,99 dolarów/euro oraz 24,99 funtów (czyli ok. 124-147 zł). Poniżej możecie zobaczyć nowe screeny z produkcji.