Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2007, 16:17

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Ukończono prace nad dodatkiem do Strategic Command 2: Blitzkrieg

Choć strategie turowe o tematyce II wojny światowej nie cieszą się największym zainteresowaniem ze strony graczy, entuzjastów pozycji z wymienionego gatunku ucieszy z pewnością wiadomość, jaką opublikowała dzisiaj firma Battlefront.com. Wspomniana spółka poinformowała, że współpracująca z nią ekipa Fury Software ukończyła prace nad projektem Weapons and Warfare, rozszerzeniem do gry Strategic Comm

Choć strategie turowe o tematyce II wojny światowej nie cieszą się największym zainteresowaniem ze strony graczy, entuzjastów pozycji z wymienionego gatunku ucieszy z pewnością wiadomość, jaką opublikowała dzisiaj firma Battlefront.com. Wspomniana spółka poinformowała, że współpracująca z nią ekipa Fury Software ukończyła prace nad projektem Weapons and Warfare, rozszerzeniem do gry Strategic Command 2: Blitzkrieg.

Ukończono prace nad dodatkiem do Strategic Command 2: Blitzkrieg - ilustracja #1

Osoby chcące zamówić wymieniony dodatek przed jego rynkowym debiutem uzyskają ku temu sposobność już pod koniec bieżącego tygodnia, kiedy to wydawca tytułu uruchomi opcję pre-order. Sama premiera dzieła ma nastąpić jeszcze w październiku.

Należy pamiętać, że do uruchomienia Weapons and Warfare konieczne będzie zainstalowanie podstawowej wersji produktu. W przypadku, gdy gracz posiada już Strategic Command 2, cena rozszerzenia będzie wynosiła zaledwie $25. Kiedy statystyczny odbiorca nie ma w swojej kolekcji wymaganego przez autorów programu, musi liczyć się z wydatkiem rzędu $45 (opłata za pakiet złożony z dodatku i podstawki).

Według aktualnych informacji żaden z polskich dystrybutorów nie zdecydował się dotąd na wydanie expansion packa w naszym kraju. Fanom gier ze stajni Fury Software pozostanie więc korzystanie z ofert zachodnich sprzedawców.