Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 2 października 2003, 17:12

UFO: Kolejne Starcie - premiera już jutro

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Wielki dzień nareszcie przed nami - gorąco oczekiwana gra UFO: Kolejne Starcie (której ogólnoświatowym wydawcą jest firma Cenega) już jutro dostępna będzie w sklepach na terenie całego kraju.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy gracze, którzy zamówili nową część UFO w naszym sklepie internetowym w przedsprzedaży - już ją otrzymali! Grę w pełnej, polskiej wersji językowej zakupić można, w wersji podstawowej, w pudełku DVD (płacąc za grę i za nic więcej) i Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej z super dodatkami - koszulką, praktycznym pudełkiem DVD i plakatem (ograniczony nakład, tylko 500 sztuk!).

UFO: Kolejne Starcie to strategia, w której gracz zarządza nieustraszoną drużyną komandosów i troszczy się o ograniczone zasoby broni i amunicji. A to wszystko wplecione w fabularny wątek konieczności ratowania Ziemi przed najeźdźcami z kosmosu. UFO: Kolejne Starcie to nie tylko remake legendarnego klasyku - obok bogactwa opcji taktycznych w czasie starć oko-w-oko z obcymi, gracz musi też uważać na ich plany w sali globalnej. Tereny opanowane przez najeźdźców z kosmosu będą stopniowo pokrywane przez ich oślizgłą biomasę, a całe życie na tym obszarze niszczone. Walki na terenie obcych będą więc wyjątkowo zacięte.